IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ZalogujZaloguj  RejestracjaRejestracja  


Share | 
 

 Karta postaci Victima

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Havoc


avatar


PisanieTemat: Karta postaci Victima   Czw Gru 31, 2015 2:45 pm

Imię i nazwisko: Nie jest znane.
Przezwisko: Kruk, Kat, Victim(najczęściej używane)
Płeć: Mężczyzna.
Wiek: 20 lat
Zawód: Były gladiator, później najemnik a teraz oficjalnie dorabia jako bard w tawernach...
Rasa Postaci: Człowiek opętany przez widmo (rasa specjalna)
Statystyki:
Siła: 2
Zręczność: 2
Wytrzymałość: 2
Inteligencja: 2

Umiejętności wrodzone:
Opętanie : Incydent w krypcie spowodował, że ciało Victima nie należy już tylko do niego. Współdzieli je teraz z widmem. Dzięki niemu zdobył potężne zdolności nadprzyrodzone, ale teraz wojownik musi bardzo często walczyć wewnętrznie o dominację nad ciałem. Dominacja jego powoduje, że jest w stanie samodzielnie podejmować decyzje i korzystać ze zdolności mroku. Gdy widmo przejmuje większą kontrolę, zdolności Victima stają się silniejsze a on sam staje się wytrzymalszy. Wiąże się to jednak z utratą kontroli nad ciałem, które do momentu oswobodzenia się wykonuje narzucone rozkazy.

W chwili pierwszego opętania prawie całkowicie utracił naturalny wzrok. Świat teraz postrzega za pomocą duchowego widzenia. Im jest ciemniej tym lepiej widzi. W bardzo słoneczny dzień może polegać tylko na innych zmysłach i podpowiedziach widma.

W każdym poście walki lub w niektórych rozmowach wykonuję rzut k6 (wynik podaję na początku postu, ale podczas rozmów nie jest to wymagane)
1 lub 2 : zwiększenie stopnia opętania o jeden
3 lub 4 : obecny stopień opętania bez zmiany
5 lub 6 : możliwość wyboru obniżenia stopnia opętania o jeden lub zostawienie bez zmiany

Stopnie opętania:

Pierwszy stopień opętania: (wytrzymałość i inteligencja rośnie) Większość ciała nadal kontroluje Victim, ale momentami odzywa się jako widmo.

Drugi stopień opętania: (wytrzymałość i inteligencja rośnie)
W tym przypadku już różnie bywa, ale częściej to widmo ma kontrolę nad ciałem i słowo wypowiadane są przez widmo i Victima.
-jeśli ciało było pod kontrolą widma potrzebna wygrana walka z widmem podczas snu aby odzyskać pełną kontrolę.

Trzeci stopień opętania: (wytrzymałość i inteligencja rośnie)
Ciało kontrolowane jest w pełni przez widmo i wykonuje wszystkie jego rozkazy. Przejście od razu do trzeciego stopnia jest możliwe po wypowiedzeniu słów „*tu pada imię widma* oddaje Ci me ciało!”
-potrzebna wygrana walka z widmem podczas snu aby odzyskać pełną kontrolę. Brak odzyskania kontroli w czasie tygodnia powoduje, że w ciele zostaje tylko widmo a dusza Victima przepada...

Czwarty stopień opętania: (wytrzymałość i inteligencja rośnie)
Ostateczna forma, której nikt nigdy nie widział i oby nigdy nie zobaczył.
-możliwa tylko przy przejściu do trzeciego stopnia opętania poprzez wypowiedzenie słów i ponowna utrata kontroli. Victim ma zaledwie jedną noc na przezwyciężenie widma...


Kontrola cienia: Po opętaniu Victim uzyskał moc pozwalająca władać wszelkim cieniem. Zmiana kształtu czyjegoś cienia to dla niego nie problem. Co więcej, dzięki tej mocy potrafi tworzyć materialne przedmioty z ciemnej materii. Przedmioty, które może stworzyć zależne są od wielkości cienia z którego chce je wyjąć. Im większy przedmiot, tym większy cień jest potrzebny.

Może wyciągnąć 3 małe przedmioty (np. nożyk, kubek wymagają one 1 ładunek) lub 2 średnie (np. krótki miecz, kusza wymagają 1,5 ładunku) lub 1 duży(np. długi miecz, ciężka tarcza wymagają 3 ładunki) Przedmioty małe za pomocą jego woli pozostają w powietrzu bez ruchu dopóki ich nie dotknie. Pociski stworzone w ten sposób znikają po zadaniu obrażeń. Jest w stanie tworzyć po jednym małym przedmiocie w każdym poście lub trzy w jednym, ale musi wtedy odczekać 3 posty na jakąkolwiek możliwość dalszego tworzenia. To samo tyczy się przedmiotów średnich, których może wciągnąć dwie sztuki.

Moc ta posiada 3 ładunki i odnawiają się one co 3 posty.
Maksymalna liczba stworzonych przedmiotów 4.
Po przekroczeniu tej liczby pierwszy przyzwany przedmiot znika. Wybrane przedmioty mogą zostać odesłane. Zostaje po nich tylko czarny dym.


W rękach widma sam stał się przedmiotem. Victim jest w stanie teleportować się między cieniami, które widzi. Znika wtedy natychmiastowo pozostawiając za sobą opadający ciemny dym. Maksymalny dystans 15m.
Przeniesienia może użyć raz na 4 posty.


Umiejętności Nabyte:
Mistrz broni: Lata spędzone w walce różnorakim orężem podczas niewoli na arenie, pozwalają mu teraz korzystać z każdej broni bez problemu. (pasywna)

Akrobatyka: Wiele razy w swoim życiu Victim był zmuszony do ucieczki, przez co nauczył się radzić z przeszkodami na swojej drodze, często przeskakując je. (pasywna)
 
Wygląd: W miarę wysoki, dobrze zbudowany młodzieniec, o dziwo nie ma żadnych blizn. Kiedyś jego ciało było pełne w nich, ale po kontakcie z widmem jego ciało zostało odnowione i zyskało sporo urody. Jest bardzo zadbany. Jego skóra jest blada a twarz ma łagodne rysy miłe dla oka. Często przykrywają ją rozpuszczone, proste, czarne włosy, długie prawie do pasa. Na oczach o krwistej barwie ma skórzany pas pośrodku, którego jest czerwony pasek materiału. Na szyi wisi wisiorek będący małą, przezroczystą fiolką z czerwonym płynem. Chodzi najczęściej w czarnych spodniach i eleganckiej koszuli bez rękawów oraz długim czarnym płaszczu przy, którym nosi swój dwuczęściowy kij schowany w pochwach od mieczy. W zamkniętych pomieszczeniach zdarza się, że odwiesza swój płaszcz ukazując w pełni swoją posturę. Nie jest przesadnie umięśniony, ale nie wygląda na byle chłopaczka. Dłonie wyglądają jakby nigdy nie były skalane pracą. Wyjątek stanowią koniuszki palców lewej ręki, na których po dłuższym przypatrzeniu widać lekkie blizny prawdopodobnie od przetarcia do krwi za pomocą strun gitary.

Charakter: Charakter:
Victim: Skryty głęboko w sobie i pogrążony w strachu przed samym sobą. Uważa się za niestabilną bestię, która może skrzywdzić bezbronnych. Mało rozmawia z ludźmi, bo nie chce ich więcej ranić. Z tego powodu lubi spędzać czas samemu poza miastem, dla zabicia czasu przygrywając sobie na gitarze. Zdarza się jednak, że zostanie poproszony o zagranie czegoś. Sprawia mu to satysfakcję, ponieważ odrywa się wtedy od wizji bycia żywą bronią. Gdy gra nawet widmo mu nie przeszkadza. Większość próśb o pomoc traktuje jako zlecenie, ale rzadko ktoś zwraca się do nie z czymkolwiek. Czasami dla ludzi taka postawa jest zabawna, bo zbyt poważnie traktuje błahe sprawy. W głębi serca istnieje dalej jego człowieczeństwo. Jest romantykiem. Wierzy, że pomimo całego zła, istnieje na świecie jeszcze prawdziwa miłość i piękno. Bardzo lubi kwiaty i spędzać czas podziwiając je. Przeżył traumę w dzieciństwie przez, którą musiał szybko dorosnąć. Jego kamienna twarz ukrywa wieczne zamyślenie. Rzadko się uśmiecha i z natury mało okazuje emocji. Unika zbędnych potyczek. Dziwny humor i lekkie droczenie się są dla niego codziennością. Żartobliwie nazywany jest przez sporą ilość osób Krukiem, ponieważ uważają oni, że gdy nadchodzi to sprowadza nieszczęście za sobą.
Sny Victima to najczęściej koszmary, w których wraca do czasów areny, gdzie widmo narzuca mu przeciwników. W zależności od wyniku tych walk chłopak traci kontrolę lub ją odzyskuje. (wynik tej walki podaję na początku postu rozpoczynającego nowy dzień)


Widmo: Jego kontrola znacznie zmienia charakter Victima. Staje się bardziej rozgadany i często łapie za słówka rozmówcę. Porywczy i często okazuje gniew. Bycie w centrum uwagi staje się normalnością i chętnie poddaje się pokusom. Wykorzystuję każdą nadchodzącą okazję do walki i pokazania swojej wyższości. Uwielbia hazard.

Orientacja seksualna: Heteroseksualny
Zainteresowania: poezja, sztuka, filozofia, śpiew, granie na gitarze, bilard, hazard
Historia: W dzieciństwie jego dom został spalony a on sam został porwany przez bandytów i sprzedany jako niewolnik. Kupił go pewien człowiek, który postanowił na nim zarobić. Młody chłopak trafił na arenę i musiał walczyć o przeżycie. Po 7 długich latach wyszedł na wolność za sprawą grupki najemników, do których później dołączył. Bardzo się zżył z nowymi kompanami i nie odpuszczał ich na krok. Podczas przeszukiwania jaskiń natrafił wraz z towarzyszami na pewną kryptę.  W jednej z komnat znaleźli dzieła sztuki. Zafascynowany mężczyzna podszedł do jednego z obrazów i dotknął go ranną dłonią. To było najgorsze co mógł zrobić... Jego umysł spowiła ciemność a on sam ujrzał widmo przez, które cierpi teraz katusze. Dowiedział się, że w chwili dotknięcia obrazu zaczął podpisywać pakt, który niebawem musi dokończyć żeby ocalić swoją duszę. Zdesperowanemu chłopakowi udało się wynegocjować jeszcze kilka kruczków w pakcie. Umowa została zawarta. Szczegóły nie są znane, ale zamian za moc, musi współdzielić ciało z widmem. Gdy ciemność w jego umyślę znikła ujrzał tylko martwe ciała najemników w komnacie. Do dziś dzień nie wie, kto za tym stoi i tkwi w ciężkiej rozpaczy wciąż myśląc, że to jego wina...

„Uważasz, że jestem potężny a tak naprawdę jestem tylko cieniem tego, kim byłem...” Victim

Pochodzenie: Rodzice byli ludźmi.
Broń: Dwuczęściowy skręcany kij bilardowy i wszystko co wytworzy z cienia.
Ciekawostki:
-wisiorek na jego szyi ma dla niego najwyższą wartość
-da się po głosie wyróżnić czy mówi widmo czy on
-walczy kijem bilardowym by być mniej niebezpiecznym dla otoczenia
-bardzo słabo widzi w bardzo mocno oświetlonych obszarach
-często kłóci się sam ze sobą przez co uważany jest za wariata


Ostatnio zmieniony przez Havoc dnia Pią Sty 01, 2016 5:46 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Doflamingo


avatar


PisanieTemat: Re: Karta postaci Victima   Pią Sty 01, 2016 7:28 pm

Ok. wszystko już gra ;) Wstaw jeszcze sobie avatar, podpisz się pod regulaminem i możesz zaczynać

Kod:
Umiejętności wrodzone:
Opętanie : Incydent w krypcie spowodował, że ciało Victima nie należy już tylko do niego. Współdzieli je teraz z widmem. Dzięki niemu zdobył potężne zdolności nadprzyrodzone, ale teraz wojownik musi bardzo często walczyć wewnętrznie o dominację nad ciałem. Dominacja jego powoduje, że jest w stanie samodzielnie podejmować decyzje i korzystać ze zdolności mroku. Gdy widmo przejmuje większą kontrolę, zdolności Victima stają się silniejsze a on sam staje się wytrzymalszy. Wiąże się to jednak z utratą kontroli nad ciałem, które do momentu oswobodzenia się wykonuje narzucone rozkazy.

W chwili pierwszego opętania prawie całkowicie utracił naturalny wzrok. Świat teraz postrzega za pomocą duchowego widzenia. Im jest ciemniej tym lepiej widzi. W bardzo słoneczny dzień może polegać tylko na innych zmysłach i podpowiedziach widma.

W każdym poście walki lub w niektórych rozmowach wykonuję rzut k6 (wynik podaję na początku postu, ale podczas rozmów nie jest to wymagane)
1 lub 2 : zwiększenie stopnia opętania o jeden
3 lub 4 : obecny stopień opętania bez zmiany
5 lub 6 : możliwość wyboru obniżenia stopnia opętania o jeden lub zostawienie bez zmiany

Stopnie opętania:

Pierwszy stopień opętania: (wytrzymałość i inteligencja rośnie) Większość ciała nadal kontroluje Victim, ale momentami odzywa się jako widmo.

Drugi stopień opętania: (wytrzymałość i inteligencja rośnie)
W tym przypadku już różnie bywa, ale częściej to widmo ma kontrolę nad ciałem i słowo wypowiadane są przez widmo i Victima.
-jeśli ciało było pod kontrolą widma potrzebna wygrana walka z widmem podczas snu aby odzyskać pełną kontrolę.

Trzeci stopień opętania: (wytrzymałość i inteligencja rośnie)
Ciało kontrolowane jest w pełni przez widmo i wykonuje wszystkie jego rozkazy. Przejście od razu do trzeciego stopnia jest możliwe po wypowiedzeniu słów „*tu pada imię widma* oddaje Ci me ciało!”
-potrzebna wygrana walka z widmem podczas snu aby odzyskać pełną kontrolę. Brak odzyskania kontroli w czasie tygodnia powoduje, że w ciele zostaje tylko widmo a dusza Victima przepada...

Czwarty stopień opętania: (wytrzymałość i inteligencja rośnie)
Ostateczna forma, której nikt nigdy nie widział i oby nigdy nie zobaczył.
-możliwa tylko przy przejściu do trzeciego stopnia opętania poprzez wypowiedzenie słów i ponowna utrata kontroli. Victim ma zaledwie jedną noc na przezwyciężenie widma...


Kontrola cienia: Po opętaniu Victim uzyskał moc pozwalająca władać wszelkim cieniem. Zmiana kształtu czyjegoś cienia to dla niego nie problem. Co więcej, dzięki tej mocy potrafi tworzyć materialne przedmioty z ciemnej materii. Przedmioty, które może stworzyć zależne są od wielkości cienia z którego chce je wyjąć. Im większy przedmiot, tym większy cień jest potrzebny.

Może wyciągnąć 3 małe przedmioty (np. nożyk, kubek wymagają one 1 ładunek) lub 2 średnie (np. krótki miecz, kusza wymagają 1,5 ładunku) lub 1 duży(np. długi miecz, ciężka tarcza wymagają 3 ładunki) Przedmioty małe za pomocą jego woli pozostają w powietrzu bez ruchu dopóki ich nie dotknie. Pociski stworzone w ten sposób znikają po zadaniu obrażeń. Jest w stanie tworzyć po jednym małym przedmiocie w każdym poście lub trzy w jednym, ale musi wtedy odczekać 3 posty na jakąkolwiek możliwość dalszego tworzenia. To samo tyczy się przedmiotów średnich, których może wciągnąć dwie sztuki.

Moc ta posiada 3 ładunki i odnawiają się one co 3 posty.
Maksymalna liczba stworzonych przedmiotów 4.
Po przekroczeniu tej liczby pierwszy przyzwany przedmiot znika. Wybrane przedmioty mogą zostać odesłane. Zostaje po nich tylko czarny dym.


W rękach widma sam stał się przedmiotem. Victim jest w stanie teleportować się między cieniami, które widzi. Znika wtedy natychmiastowo pozostawiając za sobą opadający ciemny dym. Maksymalny dystans 15m.
Przeniesienia może użyć raz na 4 posty.


Umiejętności Nabyte:
Mistrz broni: Lata spędzone w walce różnorakim orężem podczas niewoli na arenie, pozwalają mu teraz korzystać z każdej broni bez problemu. (pasywna)

Akrobatyka: Wiele razy w swoim życiu Victim był zmuszony do ucieczki, przez co nauczył się radzić z przeszkodami na swojej drodze, często przeskakując je. (pasywna)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Havoc


avatar


PisanieTemat: Re: Karta postaci Victima   Sob Sty 02, 2016 2:08 pm

Statystyki początkowe:
Siła: 3
Zręczność: 2
Wytrzymałość: 3
Inteligencja: 2
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Karta postaci Victima   

Powrót do góry Go down
 

Karta postaci Victima

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Byakko :: Organizacja :: Karty Postaci-