IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  ZalogujZaloguj  RejestracjaRejestracja  


Share
 

 Co ja bym z tym....

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Okami


Okami


Co ja bym z tym.... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co ja bym z tym....   Co ja bym z tym.... - Page 3 Icon_minitimeNie Maj 24, 2015 12:07 am

Pajoooonk! Zostałby moim mężem. :3

Karty, szklanka z wodą?
Powrót do góry Go down
Rook


Rook


Co ja bym z tym.... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co ja bym z tym....   Co ja bym z tym.... - Page 3 Icon_minitimePon Maj 25, 2015 11:53 pm

Zalałbym wodą karty egzaminacyjne i wszyscy tegoroczni maturzyści musieliby powtarzać egzaminy *Zuy i mhroczny śmiech szaleńca*

Niewielki piesek zaczepno-obronny (On zaczepia, a potem Ty go musisz bronić)?
Powrót do góry Go down
Halle


Halle


Co ja bym z tym.... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co ja bym z tym....   Co ja bym z tym.... - Page 3 Icon_minitimeSro Sie 05, 2015 11:59 am

Obroniłabym, a potem dałabym mu ciastko ^.^

Wonsz rzeczny imieniem Halle do przygarnięcia na jedną noc?
Powrót do góry Go down
Reisa


Reisa


Co ja bym z tym.... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co ja bym z tym....   Co ja bym z tym.... - Page 3 Icon_minitimePią Wrz 18, 2015 10:48 am

Przygarnęłabym do domku i dałabym spać w jednym pokoju z Ichim :3 Bo nie zostawiłabyś go samego.
Mapa Byakko?
Powrót do góry Go down
Okami


Okami


Co ja bym z tym.... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co ja bym z tym....   Co ja bym z tym.... - Page 3 Icon_minitimePią Wrz 18, 2015 2:00 pm

Od odtworzenia w świecie rzeczywistym. Wyobrażacie sobie teren ucharakteryzowany choćby na część starego Byakko? <3

Pralka bez bębna. .-. ?
Powrót do góry Go down
Reisa


Reisa


Co ja bym z tym.... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co ja bym z tym....   Co ja bym z tym.... - Page 3 Icon_minitimeNie Wrz 20, 2015 2:52 pm

Naprawiłabym i sprzedała na Allegro.
Telefon bez aparatu?
Powrót do góry Go down
Okami


Okami


Co ja bym z tym.... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co ja bym z tym....   Co ja bym z tym.... - Page 3 Icon_minitimeNie Wrz 20, 2015 3:01 pm

Oddała do muzeum. Jeszcze pamiętam, gdy obrazki czy dzwonki (UWAGA SZAŁ) polifoniczne wysyłało się przez IRDE. :')

Stary gramofon i mocny sznurek?
Powrót do góry Go down
Reisa


Reisa


Co ja bym z tym.... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co ja bym z tym....   Co ja bym z tym.... - Page 3 Icon_minitimeNie Wrz 20, 2015 3:07 pm

Przywiązałabym do Sasakiego >>
Halle w kartonie? :>
Powrót do góry Go down
Okami


Okami


Co ja bym z tym.... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co ja bym z tym....   Co ja bym z tym.... - Page 3 Icon_minitimeNie Wrz 20, 2015 3:10 pm

// Sasaki pozytywka! <3

*-* Obkleiłabym naklejkami i znaczkami pocztowymi i wysłała do siebie. :D

Mokry od deszczu koc i pusta miska wymiarów miski kuchennej?
Powrót do góry Go down
Halle


Halle


Co ja bym z tym.... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co ja bym z tym....   Co ja bym z tym.... - Page 3 Icon_minitimeNie Wrz 27, 2015 3:28 pm

// Kochana, mam przez to traumę ;-;

Koc bym wysuszyła zgodnie z teorią Michaelisa,a Sebastian Michaelis zakładał, że...Oj, no dobra, po prostu bym wysuszyła! A w misce kazałabym pewnym diabłom myć ręce >>

Dobra, to co zrobilibyście z...bielizną? :>

// Reisa, kotełku, ale Ty wiesz, że Shinigamców się nie zostawia samych, bo się sprawdza zasada "nie moje małpy, ale moje zoo" :>
Powrót do góry Go down
Okami


Okami


Co ja bym z tym.... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co ja bym z tym....   Co ja bym z tym.... - Page 3 Icon_minitimeSob Gru 19, 2015 8:04 pm

Zrzuciłabym z siebie w środku lasu! Wolność!

Hmmm.. Co można zrobić z pustym kubkiem po jogurcie i spinaczem?
Powrót do góry Go down
Halle


Halle


Co ja bym z tym.... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co ja bym z tym....   Co ja bym z tym.... - Page 3 Icon_minitimeSob Gru 19, 2015 8:38 pm

Wrzucić spinacz do kubka i wypełnić go wodą, wyobrażając sobie w ten sposób topienie pewnej obficie kwitnącej Sasanki :3

Haori kapitana, łuk Syvilli i broń Rooka?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co ja bym z tym.... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co ja bym z tym....   Co ja bym z tym.... - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Co ja bym z tym....

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Byakko :: Off-Top :: Gry i Zabawy-