IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  ZalogujZaloguj  RejestracjaRejestracja  


Share
 

 Co ja bym z tym....

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Okami


Okami


Co ja bym z tym.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co ja bym z tym....   Co ja bym z tym.... - Page 2 Icon_minitimePią Lut 13, 2015 10:22 pm

Zrobiłabym sos do spaghetti. <3

Pusta paczka po ciastkach?
Powrót do góry Go down
Firthail


Firthail


Co ja bym z tym.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co ja bym z tym....   Co ja bym z tym.... - Page 2 Icon_minitimePią Lut 13, 2015 10:24 pm

Schowałbym w niej robactwo i podarował jakiejś na walentynki <3

paczka gwoździ
Powrót do góry Go down
Okami


Okami


Co ja bym z tym.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co ja bym z tym....   Co ja bym z tym.... - Page 2 Icon_minitimePią Lut 13, 2015 10:25 pm

Powbijałabym gwoździe do ściany na kształt jakiegoś napisu albo symbolu.

Srebrna folia...?
Powrót do góry Go down
Arianne Strigoi


Arianne Strigoi


Co ja bym z tym.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co ja bym z tym....   Co ja bym z tym.... - Page 2 Icon_minitimePią Lut 13, 2015 10:55 pm

Zrobiłabym strój kosmonauty ! *^*

bezbarwna farba ?
Powrót do góry Go down
Okami


Okami


Co ja bym z tym.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co ja bym z tym....   Co ja bym z tym.... - Page 2 Icon_minitimePią Lut 20, 2015 6:52 pm

Wykorzystywałabym, by zakonserwować jakiś stary mebel. :D

Przeciekająca donica?
Powrót do góry Go down
Rosallie


Rosallie


Co ja bym z tym.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co ja bym z tym....   Co ja bym z tym.... - Page 2 Icon_minitimePią Lut 20, 2015 8:36 pm

Zawiesiłabym na barierce od balkonu w jakimś bloku i wsypała ziemi tak, żeby spadała z dziury na balkon sąsiadów ^.^

Wypity energetyk ;o;
Powrót do góry Go down
Okami


Okami


Co ja bym z tym.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co ja bym z tym....   Co ja bym z tym.... - Page 2 Icon_minitimePią Lut 20, 2015 8:42 pm

Z pustej puszki zrobiłabym grzechotkę. :P

Rozbite lustro..?
Powrót do góry Go down
Firthail


Firthail


Co ja bym z tym.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co ja bym z tym....   Co ja bym z tym.... - Page 2 Icon_minitimePon Lut 23, 2015 2:24 pm

Zamiótłbym na szufelkę i wyrzucił XD

Smocze łuski ;)
Powrót do góry Go down
Okami


Okami


Co ja bym z tym.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co ja bym z tym....   Co ja bym z tym.... - Page 2 Icon_minitimePon Lut 23, 2015 7:31 pm

Co ja bym zrobiła, gdybym miała smocze łuskiii.. Dorzeźbiłabym je i sprzedawała jako unikalne tarcze. <3 Oczywiście jedną bym sobie zostawiła. *-*

Śnieg i mikser? xd
Powrót do góry Go down
Firthail


Firthail


Co ja bym z tym.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co ja bym z tym....   Co ja bym z tym.... - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 26, 2015 6:19 pm

Dolałbym do śniegu śmietany i cukru, zmiksował i zrobił sobie prowizoryczne lody XD

Zaczarowany ołówek
Powrót do góry Go down
Halle


Halle


Co ja bym z tym.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co ja bym z tym....   Co ja bym z tym.... - Page 2 Icon_minitimePią Lut 27, 2015 12:34 pm

Narysowałabym sobie wiewiórkę i dałabym ją w prezencie kuzynom, żeby tylko zostawili mnie choć na chwilę :D

Wybuchowa notka.
Powrót do góry Go down
Okami


Okami


Co ja bym z tym.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co ja bym z tym....   Co ja bym z tym.... - Page 2 Icon_minitimePią Lut 27, 2015 9:56 pm

Przykleiłabym pod zamek drzwi do jakiegoś starego, opuszczonego budynku, by móc go pozwiedzaaaać. *-*

Kilka źdźbeł trawy i patyk.
Powrót do góry Go down
Firthail


Firthail


Co ja bym z tym.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co ja bym z tym....   Co ja bym z tym.... - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 01, 2015 8:59 pm

Wbiłbym patyk w ziemię, przywiązałbym do niego konika polnego. A z ździebeł zrobiłbym podpałkę ;>

patelnia i widelec
Powrót do góry Go down
Okami


Okami


Co ja bym z tym.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co ja bym z tym....   Co ja bym z tym.... - Page 2 Icon_minitimePią Mar 06, 2015 5:38 pm

Straszne. :<

Torturowałabym kogoś niczym Ace Ventura w jednym ze swoich filmów. x3

Lampka i jajko? .-.

Powrót do góry Go down
Vevina


Vevina


Co ja bym z tym.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co ja bym z tym....   Co ja bym z tym.... - Page 2 Icon_minitimeSob Mar 07, 2015 3:51 pm

Zaczęłabym przesłuchanie jajka, chcąc uzyskać informacje: "Kto był pierwszy jajko, czy kura" xDD

Niesprawny rower ;3
Powrót do góry Go down
https://byakko.forumpolish.com
Halle


Halle


Co ja bym z tym.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co ja bym z tym....   Co ja bym z tym.... - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 29, 2015 6:24 pm

Naprawiłabym, a potem odwiedziłabym na nim każdego z Was po kolei :D

Miecz shinigami, cisza i roznegliżowany Kurosaki Ichigo w jednym pomieszczeniu <3
Powrót do góry Go down
Okami


Okami


Co ja bym z tym.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co ja bym z tym....   Co ja bym z tym.... - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2015 5:58 pm

Ichigo won z pokoju, a sama ćwiczyłabym cięcia mieczem na jakiejś kukle...

Wybacz, nigdy nie wiedziałam, co powinnam zrobić w sytuacji, gdy mężczyzna jest roznegliżowany. .-. *śmiech*

Dwa puste kubki i landrynka po środku? o.O
Powrót do góry Go down
Halle


Halle


Co ja bym z tym.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co ja bym z tym....   Co ja bym z tym.... - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2015 7:52 pm

Jak to co?! Skorzystać z okazji i podziwiać widoki! XD
Landrynkę bym zjadła, a kubki do kuchni.

Pistolet?
Powrót do góry Go down
Okami


Okami


Co ja bym z tym.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co ja bym z tym....   Co ja bym z tym.... - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2015 7:54 pm

Poćwiczyłabym strzelanie do kubków, które odłożyłaś do kuchni. :P

Mały otoczak i wiadro piasku?
Powrót do góry Go down
Halle


Halle


Co ja bym z tym.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co ja bym z tym....   Co ja bym z tym.... - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2015 4:36 pm

Otoczak + piasek = potwór, którego bym rozwaliła :3

Cukierek kawowy?
Powrót do góry Go down
Okami


Okami


Co ja bym z tym.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co ja bym z tym....   Co ja bym z tym.... - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2015 4:50 pm

Mmmm, uwielbiam kawę. Bez wątpienia, jak cukierków nie lubię, tego bym pochłonęła. :P *-*

Cyrkiel i kawałek sznurka..?
Powrót do góry Go down
Halle


Halle


Co ja bym z tym.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co ja bym z tym....   Co ja bym z tym.... - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2015 6:34 pm

Wymierzyłabym tym miejsce zbrodni XD

Książka, plaża, kot, ciastka i aleje? XDDD *tak dla rozwinięcia*
Powrót do góry Go down
Reisa


Reisa


Co ja bym z tym.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co ja bym z tym....   Co ja bym z tym.... - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 23, 2015 3:40 pm

Koteł do koszyka i na prezent dla Ciebie, na plaży bym się opalała z książką w dłoni, a na alejach zrobiłabym rozpierdu.

Wakizashi?
Powrót do góry Go down
Okami


Okami


Co ja bym z tym.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co ja bym z tym....   Co ja bym z tym.... - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 23, 2015 4:11 pm

Powiesiłabym nad łóżkiem. *-*

Sztaluga, ale bez płótna?
Powrót do góry Go down
Rook


Rook


Co ja bym z tym.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co ja bym z tym....   Co ja bym z tym.... - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 24, 2015 12:05 am

Przerobił na krzyż, polazł z nim na plac Zbawiciela w warszawie, podpalił i obserwował, co się dzieje ;>


Krabopajonk na 33 lvl, który ubija cie jednym hitem, bo polazłeś jak ten ciul do jego jaskini na 6 lvl.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co ja bym z tym.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co ja bym z tym....   Co ja bym z tym.... - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Co ja bym z tym....

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Byakko :: Off-Top :: Gry i Zabawy-