IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  ZalogujZaloguj  RejestracjaRejestracja  


Share
 

 Centrum wyspy (+400 p.d)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Okami


Okami


Centrum wyspy (+400 p.d) Empty
PisanieTemat: Centrum wyspy (+400 p.d)   Centrum wyspy (+400 p.d) Icon_minitimePon Kwi 20, 2015 8:27 pm

Centrum wyspy (+400 p.d) CAT3ogM

Nie dające ogarnąć się wzrokiem puszcze z losowo powbijanymi w ziemię głazami. Zdewastowane kamienie są widoczną pozostałością po pięknych i okazałych pomnikach, których większe szczątki można jeszcze zaobserwować. Każdy Twój krok śledzą smutne wejrzenia Aniołów, mimo to, że posągi są tylko posągami nie czujesz się tu bezpiecznie.


Ostatnio zmieniony przez Okami dnia Sob Paź 17, 2015 10:25 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Okami


Okami


Centrum wyspy (+400 p.d) Empty
PisanieTemat: Re: Centrum wyspy (+400 p.d)   Centrum wyspy (+400 p.d) Icon_minitimeNie Gru 27, 2015 4:09 pm

Wreszcie zniżyła lot, zaliczając przy tym kilka chłodniejszych liści prosto w dziób. Gdy już opadła na śnieg przybrała postać kobiety. Cała obolała po niefortunnym locie, uklękła. Gdyby tylko mogła widzieć w jak pięknym miejscu się znalazła...

Przechodziła wśród pomników, każdy z osobna racząc dotykiem, by móc sobie je łatwiej wyobrazić. Poza tym, gdy czegoś dotykała- czegoś materialnego- nie czuła się wśród ciemności zagrożona. Energia, która do niedawna opiewała jej postać całkowicie się rozpłynęła. Pozostały tylko czarne, kapiące plamy pod bandażem na oczach.

Nagle jednak jej siły poczęły ponownie spadać. Przekleństwo... Musiała zbiec z Wyspy, gdzieś... Gdziekolwiek, gdzie nie czuła się obserwowana. Powoli po omacku. Przez las jako Wilk. Nad jeziorem jako Ptak. Wydostała się, zmierzając do miasta.

/zt

Zachowywała czujność pozostałymi zmysłami, nie wiedząc co może czekać ją w obcym miejscu.

//Jako, że jestem na terenach specjalnych, obecność MG (jeżeli któryś z nich chciałby mi poutrudniać czy wręcz przeciwnie) jest mile widziana. Po dłuższym czasie najwyżej sama wykreuję nagrody czy też pułapki w tymże miejscu. ^^

Zgodnie z regulaminem: "Utracenie100% waszego zdrowia jest równoważne ze śmiercią postaci bez możliwości jej wskrzeszenia. Samoistna regeneracja życia następuję, gdy postać jest poza walką. Każdy post poza fabułą pojedynku przywraca życie +10%. Możliwy jest zakup eliksirów uleczających u Znachora."

Każdy mój post przywraca mi 10% życia.
Powrót do góry Go down
 

Centrum wyspy (+400 p.d)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Byakko :: Jezioro Okami :: Centrum Wyspy-