IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  ZalogujZaloguj  RejestracjaRejestracja  


Share
 

 Do kogo pasuje osoba powyżej? ;>

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Vevina


Vevina


Do kogo pasuje osoba powyżej? ;> - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Do kogo pasuje osoba powyżej? ;>   Do kogo pasuje osoba powyżej? ;> - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2015 4:41 pm

Ja i Okamiś ?:DD

Myślę, że mogłoby być ciekawie między Halle , a Firthem ;33
Powrót do góry Go down
https://byakko.forumpolish.com
Okami


Okami


Do kogo pasuje osoba powyżej? ;> - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Do kogo pasuje osoba powyżej? ;>   Do kogo pasuje osoba powyżej? ;> - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2015 5:26 pm

Ja i Ariii. *-* <3

A tu właśnie wszystkich zaskoczę... Być może nasza Vevi dogadałaby się z Susanoo...? ;>
Powrót do góry Go down
Arianne Strigoi


Arianne Strigoi


Do kogo pasuje osoba powyżej? ;> - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Do kogo pasuje osoba powyżej? ;>   Do kogo pasuje osoba powyżej? ;> - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2015 5:34 pm

XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN XAN !:D<3
Powrót do góry Go down
Okami


Okami


Do kogo pasuje osoba powyżej? ;> - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Do kogo pasuje osoba powyżej? ;>   Do kogo pasuje osoba powyżej? ;> - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2015 5:46 pm

Hahaha :D Ale niestetyyy.. :( Nasz Wilkołak woli Rose... *zrezygnowana* Chlip. :'(

Arii, Ari... Wiem. Bez wątpienia Warden. ^^. (On w ogóle wie o czystce..?)
Powrót do góry Go down
Arianne Strigoi


Arianne Strigoi


Do kogo pasuje osoba powyżej? ;> - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Do kogo pasuje osoba powyżej? ;>   Do kogo pasuje osoba powyżej? ;> - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2015 5:51 pm

Xan, jak mogłeś?!
Zdradzić Wilczka, toż ta zniewaga wymaga krwi ! T^T
Nathan ;33

(Tak, wie ale niestety brak czasu ;c)
Powrót do góry Go down
Okami


Okami


Do kogo pasuje osoba powyżej? ;> - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Do kogo pasuje osoba powyżej? ;>   Do kogo pasuje osoba powyżej? ;> - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2015 5:54 pm

*szloch* :P

Jejkuuu, Rybok też już od dawna nie gra. Chociaż jakiś czemu Go na Byakko widziałam. o.o Hmmm.. No to może po Wardeniee.. Firth. Bezapelacyjnie! Q^Q

(Czo ten Warden... :( )
Powrót do góry Go down
Halle


Halle


Do kogo pasuje osoba powyżej? ;> - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Do kogo pasuje osoba powyżej? ;>   Do kogo pasuje osoba powyżej? ;> - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 02, 2015 9:07 am

Może Okamiś pocieszy nasza śliczna Aria? :D
Powrót do góry Go down
Reisa


Reisa


Do kogo pasuje osoba powyżej? ;> - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Do kogo pasuje osoba powyżej? ;>   Do kogo pasuje osoba powyżej? ;> - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 23, 2015 3:38 pm

Aria i Okami...Wilczok i Wampir...Dziwny jest ten świat uwu

To do Halle może pasować Rook!
Powrót do góry Go down
Okami


Okami


Do kogo pasuje osoba powyżej? ;> - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Do kogo pasuje osoba powyżej? ;>   Do kogo pasuje osoba powyżej? ;> - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 23, 2015 4:12 pm

Do Reisy Tęczooowyyy. :D

*szept* Reis, ona nadal czeka na Twoje zdjęcieee. .-. x'D
Powrót do góry Go down
Rook


Rook


Do kogo pasuje osoba powyżej? ;> - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Do kogo pasuje osoba powyżej? ;>   Do kogo pasuje osoba powyżej? ;> - Page 2 Icon_minitimePon Maj 25, 2015 11:57 pm

Hymm. Po pewnym filmiku na YT stwierdzam, że Okami świetnie pasuje do Białego Tygrysa ^^
Powrót do góry Go down
Okami


Okami


Do kogo pasuje osoba powyżej? ;> - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Do kogo pasuje osoba powyżej? ;>   Do kogo pasuje osoba powyżej? ;> - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 27, 2015 9:35 pm

Zapomnijmy o tym. .-. *śmiech* Hmmm.. Rook.. *myśli* Nie wiem dlaczego moja pierwszą myślą był Tęczowy...... Em.. ^^' Ale czekaj, już się koncentruję..! To będzieeee.. Made..? ;>
Powrót do góry Go down
Rei Da Krulzz


Rei Da Krulzz


Do kogo pasuje osoba powyżej? ;> - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Do kogo pasuje osoba powyżej? ;>   Do kogo pasuje osoba powyżej? ;> - Page 2 Icon_minitimeSro Cze 10, 2015 3:22 pm

Okami z Leonardo Watch'em :)
(sorry, pomyliłam imiona nwm czemu!!)


Ostatnio zmieniony przez Rei Da Krulzz dnia Pią Cze 12, 2015 2:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Okami


Okami


Do kogo pasuje osoba powyżej? ;> - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Do kogo pasuje osoba powyżej? ;>   Do kogo pasuje osoba powyżej? ;> - Page 2 Icon_minitimeSro Cze 10, 2015 3:32 pm

Osoooba wyżeeej. :P A więc Rei... Hmm. Pasowałabyś do Rotgarra, który już niestety rzadko bywa na Byakko. :(
Powrót do góry Go down
Rook


Rook


Do kogo pasuje osoba powyżej? ;> - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Do kogo pasuje osoba powyżej? ;>   Do kogo pasuje osoba powyżej? ;> - Page 2 Icon_minitimePią Cze 12, 2015 2:46 pm

Okamiś i Noona wydają mi się świetnym połączeniem. Nie, żeby coś... ;)
Powrót do góry Go down
Okami


Okami


Do kogo pasuje osoba powyżej? ;> - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Do kogo pasuje osoba powyżej? ;>   Do kogo pasuje osoba powyżej? ;> - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 13, 2015 11:36 am

O taaakiee "coś" to ja bym się nie obraziłaaa.. *słodki uśmiech w stronę Halle*

A więc. Rook. :D No to możeee.. Nie oddam Ci Halle. x3 Więc może powinieneś poznać się z Arianne? ^^
Powrót do góry Go down
Halle


Halle


Do kogo pasuje osoba powyżej? ;> - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Do kogo pasuje osoba powyżej? ;>   Do kogo pasuje osoba powyżej? ;> - Page 2 Icon_minitimeSro Sie 05, 2015 11:20 am

Aria może sparować się z naszym drogim Wenszem Rzecznym, czyli Reisą :3
Powrót do góry Go down
Reisa


Reisa


Do kogo pasuje osoba powyżej? ;> - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Do kogo pasuje osoba powyżej? ;>   Do kogo pasuje osoba powyżej? ;> - Page 2 Icon_minitimePią Wrz 18, 2015 11:44 am

Żeby nie powtarzać pairingów, to Halle i...Biały Tygrys o/
Powrót do góry Go down
Okami


Okami


Do kogo pasuje osoba powyżej? ;> - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Do kogo pasuje osoba powyżej? ;>   Do kogo pasuje osoba powyżej? ;> - Page 2 Icon_minitimePią Wrz 18, 2015 2:01 pm

Reisa i Rook..? Chciałabym to zobaczyć. <3
Powrót do góry Go down
Halle


Halle


Do kogo pasuje osoba powyżej? ;> - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Do kogo pasuje osoba powyżej? ;>   Do kogo pasuje osoba powyżej? ;> - Page 2 Icon_minitimeNie Wrz 27, 2015 3:24 pm

Wuuut, serio? Już prędzej Okamiś i Rose ;3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Do kogo pasuje osoba powyżej? ;> - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Do kogo pasuje osoba powyżej? ;>   Do kogo pasuje osoba powyżej? ;> - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Do kogo pasuje osoba powyżej? ;>

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Byakko :: Off-Top :: Gry i Zabawy-