IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  ZalogujZaloguj  RejestracjaRejestracja  


Share
 

 A może niech avatar się wypowie!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Arianne Strigoi


Arianne Strigoi


A może niech avatar się wypowie!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: A może niech avatar się wypowie!    A może niech avatar się wypowie!  - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 10, 2015 3:08 pm

"Nie podglądam ! >.<"
Powrót do góry Go down
Halle


Halle


A może niech avatar się wypowie!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: A może niech avatar się wypowie!    A może niech avatar się wypowie!  - Page 2 Icon_minitimeCzw Maj 21, 2015 3:34 pm

Hmmmm....co za niecierpliwy obiad....Tak bardzo ci się spieszy do mojego gardła? :3
Powrót do góry Go down
Rook


Rook


A może niech avatar się wypowie!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: A może niech avatar się wypowie!    A może niech avatar się wypowie!  - Page 2 Icon_minitimePią Maj 22, 2015 12:40 am

Jeszcze nie wiem, czego chcę ale będę niezwykle niepocieszona, jeśli zaraz tego nie dostanę.
Powrót do góry Go down
Okami


Okami


A może niech avatar się wypowie!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: A może niech avatar się wypowie!    A może niech avatar się wypowie!  - Page 2 Icon_minitimePią Maj 22, 2015 12:43 am

Cholera. Rosół na ogniu zostawiłem....
Powrót do góry Go down
Reisa


Reisa


A może niech avatar się wypowie!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: A może niech avatar się wypowie!    A może niech avatar się wypowie!  - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 23, 2015 3:18 pm

Rawwwrrrrr, przeklęty księżyc! Że też to diabelstwo musi tak przeszkadzać uczciwym wilkom!
Powrót do góry Go down
Okami


Okami


A może niech avatar się wypowie!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: A może niech avatar się wypowie!    A może niech avatar się wypowie!  - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 23, 2015 4:01 pm

"Pozwól mi zapomnieć..."
Powrót do góry Go down
Reisa


Reisa


A może niech avatar się wypowie!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: A może niech avatar się wypowie!    A może niech avatar się wypowie!  - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 23, 2015 4:05 pm

Na śniadanko wampir, na obiad wampir...Mamo! Ja chcę coś nowegoooo -.-
Powrót do góry Go down
Rei Da Krulzz


Rei Da Krulzz


A może niech avatar się wypowie!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: A może niech avatar się wypowie!    A może niech avatar się wypowie!  - Page 2 Icon_minitimeSro Cze 10, 2015 3:26 pm

"Czujesz to? Znów przypaliłam obiad, nie drzyj się..." :)
Powrót do góry Go down
Okami


Okami


A może niech avatar się wypowie!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: A może niech avatar się wypowie!    A może niech avatar się wypowie!  - Page 2 Icon_minitimeSro Cze 10, 2015 3:31 pm

"Czekaj, czekaj. Zaraz mi powiesz jak ściągnę maskę. :P "
Powrót do góry Go down
Rei Da Krulzz


Rei Da Krulzz


A może niech avatar się wypowie!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: A może niech avatar się wypowie!    A może niech avatar się wypowie!  - Page 2 Icon_minitimePon Cze 15, 2015 1:51 pm

,,Mamo, daj pospać! Mam to gdzieś, że jutrooo *YAWN* szkoła."
Powrót do góry Go down
Halle


Halle


A może niech avatar się wypowie!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: A może niech avatar się wypowie!    A może niech avatar się wypowie!  - Page 2 Icon_minitimeSro Sie 05, 2015 11:25 am

Mój drogi, słuchaj się cioci Rei, a wyjdziesz na tym bardzo dobrze!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





A może niech avatar się wypowie!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: A może niech avatar się wypowie!    A może niech avatar się wypowie!  - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

A może niech avatar się wypowie!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Byakko :: Off-Top :: Gry i Zabawy-