IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  ZalogujZaloguj  RejestracjaRejestracja  


Share
 

 Atelier Mil

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość
avatar


Atelier Mil - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Atelier Mil   Atelier Mil - Page 3 Icon_minitimePon Maj 18, 2015 10:35 pm

No dobra, wiemy po co tu jestem, więc się nie rozdrabniajmy. Chodzi o Avatar dla najsłodszego z użytkowników forum, jeśli nie Internetu. Dane szczegółowe:
Rodzaj grafiki: Avatar
Tekst na grafice: Rainbow
Postać: Sanji z OP(niby to niezłe, ale jeśli chciałbyś znaleźć jeszcze coś bardziej lepszego to nie pogardzę.
Inne: Tło może być... tęczowe? W sensie różnokolorowe, niejednorodnie rozłożone te kolorki, no po prostu "tęcza w plamach". Napis... Hymm... Zdaję się na zmysł grafika gdzie by też to pasowało i... chyba tyle.

Tęczowego dnia życzę!
Powrót do góry Go down
Okami


Okami


Atelier Mil - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Atelier Mil   Atelier Mil - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 20, 2015 12:58 am

Mam avek. :3 Z tym, że robiłam Go jeszcze późnym wieczorem... I zupełnie nie miałam pomysłu na cytat... :( Jeżeli będziesz chciał coś do avka dodać- pisz. :)

Atelier Mil - Page 3 5af42814b7

Kod:
http://fotozrzut.pl/zdjecia/5af42814b7.png
Powrót do góry Go down
Gość

Gość
avatar


Atelier Mil - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Atelier Mil   Atelier Mil - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 20, 2015 5:39 am

Dzięki, już uwielbiam tego avka ^^bo sam bym sobie lepiej nie wymyślił. Jeszcze raz, wielkie dzięki i niech tęcza będzie z Tobą czarodziejko grafiki!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość
avatar


Atelier Mil - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Atelier Mil   Atelier Mil - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 21, 2015 8:00 am

Siemczok :3 A więc:
Rodzaj grafiki: Avatar
Tekst na grafice: Syvi + Nie wszystko jest takie na jakie wygląda
Postać:Atelier Mil - Page 3 Oivio3, Atelier Mil - Page 3 29wv61z
Inne: Cóż mam prośbę by ten av byl przedzielony na pol. Na jeden polowie dziewka z bialymi kłakami na drugiej ta z czarnymi.
Dziękować ^w^
Powrót do góry Go down
Okami


Okami


Atelier Mil - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Atelier Mil   Atelier Mil - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 21, 2015 3:08 pm

Już niedługo się tym zajmę. :)
Powrót do góry Go down
Okami


Okami


Atelier Mil - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Atelier Mil   Atelier Mil - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 21, 2015 6:51 pm

Coś zrobiłam, ale sama nie wiem czy się nada. :/ Coś mnie ostatnio wena opuszcza...

Atelier Mil - Page 3 771cZx7

Kod:
http://i.imgur.com/771cZx7.png
Powrót do góry Go down
Gość

Gość
avatar


Atelier Mil - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Atelier Mil   Atelier Mil - Page 3 Icon_minitimePon Cze 22, 2015 2:18 pm

Jest zaczepiście, dziekowac :3
Tyle ze mam problem bo jak proboje to ustawic wyskakuje mi: Your uploaded file (771cZx7 (1).png) is too large or corrupted
Powrót do góry Go down
Rei Da Krulzz


Rei Da Krulzz


Atelier Mil - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Atelier Mil   Atelier Mil - Page 3 Icon_minitimePon Cze 22, 2015 9:02 pm

Siemczok :3 A więc:
Rodzaj grafiki: Avatar
Tekst na grafice: Rei + Nie wszystko jest na swoim miejscu, kiedy gaz nienawiści wypełnia duszę innych. (malusie mini-mini napisy) Też się do innych zaliczam.
Inne: Byłabym wdzięczna za wyostrzenie noi zakrycie tego napisu.
Postać:Atelier Mil - Page 3 98ahaq
Powrót do góry Go down
Okami


Okami


Atelier Mil - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Atelier Mil   Atelier Mil - Page 3 Icon_minitimePon Cze 22, 2015 9:32 pm

Syvi, sprobuj ten link w kodzie wpisac do trzeciego ostatniego pola raz jeszcze, jexeli to nie dziala zerkne na to, ale dopiero za jakis czas. :(

Rei, poki co nie jestem w stanie zrobic avka... :/ Nie mam czasu usiąść do laptopa. :(

PRODUKCJA WSTRZYMANA
Powrót do góry Go down
Okami


Okami


Atelier Mil - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Atelier Mil   Atelier Mil - Page 3 Icon_minitimePon Lip 06, 2015 10:09 pm

Atelier Mil - Page 3 PnEnEbh

Kod:
http://i.imgur.com/pnEnEbh.png

Tylko tyle wykombinowałam, cierpię na brak pomysłów. :(
Powrót do góry Go down
Okami


Okami


Atelier Mil - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Atelier Mil   Atelier Mil - Page 3 Icon_minitimePon Lip 06, 2015 10:10 pm

Można wysyłać zgłoszenia. Jednakże czas wykonania może przeciągnąć się w czasie, i to bardzo. :/ :(
Powrót do góry Go down
Reisa


Reisa


Atelier Mil - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Atelier Mil   Atelier Mil - Page 3 Icon_minitimePią Wrz 18, 2015 1:20 pm

Avatar - no oczywiście, że tak, ale z dwiema postaciami :3 Jedną "wersję" zrób z Erzą Scarlet, drugą z Yurą Kouzuki :3
Napis -  napis główny: Reisa, napisy poboczne: tomorrow is so cold, don't leave me so cold. Najlepiej, by podpisy były w kontraście ze sobą.
Powrót do góry Go down
Okami


Okami


Atelier Mil - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Atelier Mil   Atelier Mil - Page 3 Icon_minitimePią Wrz 18, 2015 1:57 pm

A gdzie "proszę" ? ;>
Powrót do góry Go down
Okami


Okami


Atelier Mil - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Atelier Mil   Atelier Mil - Page 3 Icon_minitimePią Wrz 18, 2015 4:34 pm

Z powodu totalnego braku weny nie wykombinuję Ci nic innego jak jednego avka. W dodatku nie wiem czy Ci się spodoba. :/ Ale w razie czego trzymaj. ;)

Atelier Mil - Page 3 UZOFG1G

Kod:
http://i.imgur.com/uZOFG1G.png
Powrót do góry Go down
Reisa


Reisa


Atelier Mil - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Atelier Mil   Atelier Mil - Page 3 Icon_minitimeNie Wrz 20, 2015 2:59 pm

Jeny, jakie to zacne! <3 Dziękujęęęę! <3 TEACH ME MASTER, proszęęęęęęęę <3
Jesteś bez wątpienia boska, czytasz w myślach, bo o tym myślałam <3
Powrót do góry Go down
Okami


Okami


Atelier Mil - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Atelier Mil   Atelier Mil - Page 3 Icon_minitimeNie Wrz 20, 2015 3:04 pm

Hahaha, już bez przesaaaadyzmu. :* Nie wiesz nawet jak mi miło, że Ci się podoba. :* Niech Ci służy. :*
Powrót do góry Go down
Okami


Okami


Atelier Mil - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Atelier Mil   Atelier Mil - Page 3 Icon_minitimePon Paź 05, 2015 9:49 pm

Powrót do góry Go down
Daenerys


Daenerys


Atelier Mil - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Atelier Mil   Atelier Mil - Page 3 Icon_minitimeSob Paź 10, 2015 8:00 am

Rodzaj grafiki: Avatar
Tekst na grafice:
*duży- Daenerys
*mały- "If I am burnt, you will be burnt with me"
Postać: Oglądałaś kiedyś grę o tron? Daenerys Targaryen
Inne: Wiem, że napisałam że ma inne ubranie, ale czy mogłaby być w sukience?
Powrót do góry Go down
Okami


Okami


Atelier Mil - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Atelier Mil   Atelier Mil - Page 3 Icon_minitimeNie Paź 25, 2015 8:17 pm

Z dużym opóźnieniem. :/ Dae Twój zrobię na dniach.

Atelier Mil - Page 3 CFcPlwF

Kod:
http://i.imgur.com/cFcPlwF.png
Powrót do góry Go down
Okami


Okami


Atelier Mil - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Atelier Mil   Atelier Mil - Page 3 Icon_minitimeCzw Lis 05, 2015 8:54 pm

Starałam się, by wszystko z opisem się zgadzało. ^^ Chyba jestem właśnie tą jedną z nielicznych osób, które tego nie oglądały. ^^'' Ale w pracy mi to nie przeszkodziło, więc problemu nie ma. :P Dziękuję za zamówienie, mam nadzieję, że avek się spodoba. :3

Atelier Mil - Page 3 PGFeAak

Kod:
http://i.imgur.com/pGFeAak.png
Powrót do góry Go down
Nemesis


Nemesis


Atelier Mil - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Atelier Mil   Atelier Mil - Page 3 Icon_minitimeCzw Gru 17, 2015 2:13 pm

Hej poprosiłabym o Avatar :)
Rodzaj grafiki: Avatar, https://imgur.com/a/BJ36Y
Tekst na grafice: Nemesis
Tekst poboczny: Kapłanka sprawiedliwości
Powrót do góry Go down
Okami


Okami


Atelier Mil - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Atelier Mil   Atelier Mil - Page 3 Icon_minitimeCzw Gru 17, 2015 2:16 pm

Może się nieco odwlec w czasie, wybacz. :/
Powrót do góry Go down
Okami


Okami


Atelier Mil - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Atelier Mil   Atelier Mil - Page 3 Icon_minitimeNie Gru 20, 2015 4:23 pm

Atelier Mil - Page 3 OWTYQqE

Kod:
http://i.imgur.com/OWTYQqE.png
Powrót do góry Go down
Nemesis


Nemesis


Atelier Mil - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Atelier Mil   Atelier Mil - Page 3 Icon_minitimeNie Gru 20, 2015 8:30 pm

Dziękuję! Jest śliczny *_*
Powrót do góry Go down
Daenerys


Daenerys


Atelier Mil - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Atelier Mil   Atelier Mil - Page 3 Icon_minitimeNie Sty 03, 2016 6:46 pm

Jejku, dzięki!!! wyszedł lepiej niż myślałam!!! ;* ps. sorry że tak długo mnie nie było ale przez pewien czas nie miałam możliwości wchodzić :P
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Atelier Mil - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Atelier Mil   Atelier Mil - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Atelier Mil

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Byakko :: Off-Top :: Avatarnie-