IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  ZalogujZaloguj  RejestracjaRejestracja  


Share
 

 Podpisy "pod Regulaminem".

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Vevina


Vevina


Podpisy "pod Regulaminem". Empty
PisanieTemat: Podpisy "pod Regulaminem".   Podpisy "pod Regulaminem". Icon_minitimePon Gru 15, 2014 6:20 pm

W tym temacie znajdują się podpisy wszystkich Użytkowników forum, którzy zapoznali się z Regulaminem i zdeklarowali się do jego przestrzegania.
W przypadku naruszenia, bądź złamania którejkolwiek z zasad, zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje.
Powrót do góry Go down
https://byakko.forumpolish.com
Okami


Okami


Podpisy "pod Regulaminem". Empty
PisanieTemat: Re: Podpisy "pod Regulaminem".   Podpisy "pod Regulaminem". Icon_minitimeSob Sty 17, 2015 1:20 am

Podpisy "pod Regulaminem". BDteUPW


Ostatnio zmieniony przez Okami dnia Czw Mar 10, 2016 9:54 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Xanxus


Xanxus


Podpisy "pod Regulaminem". Empty
PisanieTemat: Re: Podpisy "pod Regulaminem".   Podpisy "pod Regulaminem". Icon_minitimeSob Sty 17, 2015 1:50 am

Podpisy "pod Regulaminem". F9f3e5eb50
Powrót do góry Go down
Rosallie


Rosallie


Podpisy "pod Regulaminem". Empty
PisanieTemat: Re: Podpisy "pod Regulaminem".   Podpisy "pod Regulaminem". Icon_minitimeSob Sty 17, 2015 2:00 pm

Podpisy "pod Regulaminem". 30cpypx
Powrót do góry Go down
Firthail


Firthail


Podpisy "pod Regulaminem". Empty
PisanieTemat: Re: Podpisy "pod Regulaminem".   Podpisy "pod Regulaminem". Icon_minitimeSob Sty 17, 2015 4:35 pm

Firth
Powrót do góry Go down
Halle


Halle


Podpisy "pod Regulaminem". Empty
PisanieTemat: Re: Podpisy "pod Regulaminem".   Podpisy "pod Regulaminem". Icon_minitimeNie Sty 18, 2015 6:41 pm

Przeczytałam Regulamin i zgadzam się z nim.

Halle
Powrót do góry Go down
Rook


Rook


Podpisy "pod Regulaminem". Empty
PisanieTemat: Re: Podpisy "pod Regulaminem".   Podpisy "pod Regulaminem". Icon_minitimeSob Maj 09, 2015 1:13 pm

Meh, ten regulamin ma zbyt wiele dziur i zgodnie z prawem można by sporo namieszać na niekorzyść tak forum, jak i poszczególnych osób. Niemniej jednak jestem na tyle grzecznym chłopcem, że aż chcę obiecać nie tylko stosowanie się do regulaminu, ale i nieszkodzenie nikomu i w jakikolwiek sposób. Taki właśnie jestem grzeczny.

Gawron.


//Okami: Bardzo dobrze, że rozszerzyłeś swoją deklarację, bo już nie jedna osoba próbowała zepsuć nasz porządek. ;)
Powrót do góry Go down
Reisa


Reisa


Podpisy "pod Regulaminem". Empty
PisanieTemat: Re: Podpisy "pod Regulaminem".   Podpisy "pod Regulaminem". Icon_minitimeSob Maj 23, 2015 3:10 pm

Reisa Amehoshi akceptuje regulamin i zgadza się z jego postanowieniami. Zobowiązuje się również do posłuszeństwa wobec poleceń adminów, amen.

(Sorka, dopiero teraz zauważyłam, że zapomniałam się podpisać O.O)
Powrót do góry Go down
Sasaki


Sasaki


Podpisy "pod Regulaminem". Empty
PisanieTemat: Re: Podpisy "pod Regulaminem".   Podpisy "pod Regulaminem". Icon_minitimeWto Maj 26, 2015 6:59 pm

Sasaki
Powrót do góry Go down
Reiji


Reiji


Podpisy "pod Regulaminem". Empty
PisanieTemat: Re: Podpisy "pod Regulaminem".   Podpisy "pod Regulaminem". Icon_minitimeNie Cze 07, 2015 3:57 pm

Ależ naturalnie. Podpisuje własnoręcznie.

Reiji
Powrót do góry Go down
Rei Da Krulzz


Rei Da Krulzz


Podpisy "pod Regulaminem". Empty
PisanieTemat: Re: Podpisy "pod Regulaminem".   Podpisy "pod Regulaminem". Icon_minitimeNie Cze 07, 2015 4:01 pm

Zaakceptowane :)
Powrót do góry Go down
Szafir


Szafir


Podpisy "pod Regulaminem". Empty
PisanieTemat: Re: Podpisy "pod Regulaminem".   Podpisy "pod Regulaminem". Icon_minitimeNie Lip 05, 2015 10:24 pm

Się zapoznałam.
Powrót do góry Go down
Daenerys


Daenerys


Podpisy "pod Regulaminem". Empty
PisanieTemat: Re: Podpisy "pod Regulaminem".   Podpisy "pod Regulaminem". Icon_minitimePon Paź 05, 2015 7:31 pm

Daenerys Drekinn
Powrót do góry Go down
Noir


Noir


Podpisy "pod Regulaminem". Empty
PisanieTemat: Re: Podpisy "pod Regulaminem".   Podpisy "pod Regulaminem". Icon_minitimeSob Paź 24, 2015 10:41 pm

Podpisy "pod Regulaminem". EFV7Z1G
Powrót do góry Go down
Dolores


Dolores


Podpisy "pod Regulaminem". Empty
PisanieTemat: Re: Podpisy "pod Regulaminem".   Podpisy "pod Regulaminem". Icon_minitimeSro Gru 16, 2015 2:59 pm

Akceptuję Wasze warunki, na przetrwanie w świecie pełnym nienawiści, zaś i spokoju, którego zaznać nie mogę.
- Dolores Avitta Leion
Powrót do góry Go down
Nemesis


Nemesis


Podpisy "pod Regulaminem". Empty
PisanieTemat: Re: Podpisy "pod Regulaminem".   Podpisy "pod Regulaminem". Icon_minitimeSro Gru 16, 2015 7:36 pm

Przeczytałam i podpisuje się :D
Powrót do góry Go down
Havoc


Havoc


Podpisy "pod Regulaminem". Empty
PisanieTemat: Re: Podpisy "pod Regulaminem".   Podpisy "pod Regulaminem". Icon_minitimePią Sty 01, 2016 7:50 pm

Przeczytałem i zgadzam się Havoc
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podpisy "pod Regulaminem". Empty
PisanieTemat: Re: Podpisy "pod Regulaminem".   Podpisy "pod Regulaminem". Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Podpisy "pod Regulaminem".

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Byakko :: Organizacja :: Regulamin :: Deklaracja-