IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  ZalogujZaloguj  RejestracjaRejestracja  


Share
 

 Po umarłym pozostaje tylko dym...

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Dolores


Dolores


Po umarłym pozostaje tylko dym... Empty
PisanieTemat: Po umarłym pozostaje tylko dym...   Po umarłym pozostaje tylko dym... Icon_minitimeCzw Gru 17, 2015 9:40 pm

...byłam tylko człowiekiem.

Imię i nazwisko:
Któż by pamiętał stare dzieje, gdzie obecni śmiałkowie bali się oka zmrużyć? Gdzież Królowie ledwo trzymali się na własnych odnóżach? Kto pamiętałby czasy, kiedy piękna i młoda kobieta miała duszę, cieszyła się z życia? Umarli tylko zapamiętują walecznie imię - Dolores Avitta Leion, a te słowa będą ich modlitwą.

Przezwisko:
Cóż za osoba miałaby godność nazywać kobietę poszukującej żołnierza, po czym zrozumiała, że sama musi się nim stać?

,,Twój czas się zakończył.'' to tylko brzmi w jej pamięci...

Płeć:
Płeć Piękna - jaki wybraniec ma na tyle odwagi, aby znaleźć tajemnice kobiet? Ktokolwiek śmiałby się zapytać cóż ta osoba móc czuć w różnych sytuacjach, jak jest zupełnie inna?

Wiek:
Czy kiedyś znowu spróbujesz zawalczyć za swoje? Nikt Ci nie przebaczy - tego się nauczysz z biegiem czasu przeżywając swe trudy. Gdyby Kobieta... cudna kobieta Leion by się poddała, nie zatrzymałaby się w myślach oraz nie zyskałaby swoich form, ani wolności niczym ptak. Tylko zapytać...

Zawód:
Módl się do Śmierci, ona Ci wybaczy. Z czasem zrozumiesz, że kochane życie o Tobie zapomina, nieprawdaż? Jest osoba, która wytłumaczy Ci bieg czasu... tylko musisz zapłacić nie mało, taki żywot, mój drogi śmiertelniku.

,,Ulecz mnie z mych grzechów, demonem którym jestem!'' - krzyknęła z ostatnimi łzami w oczach, zaś on uśmiechnął się szyderczo, uniósł swą dłoń w górę ściskając łuk...

Rasa Postaci:
Pozostała tylko dymem po swej postaci, mimo, że była sobą przez wszystkie lata. Po swej śmierci, jej dusza pozostała nienaruszona.
Pozostaje tylko zemsta za wszystkie zło czynione tej kobiecie, zaś... nigdy nie zostanie ona uwolniona od tej nienawiści.

Statystyki:
Siła: 2 (przyrost +3)
Zręczność: 2 (przyrost +2)
Wytrzymałość: 2 (przyrost +3)
Inteligencja: 2 (przyrost +2)

Umiejętności wrodzone:
,,Dymna Przestrzeń''
Zapomnienie dnia, nigdy łatwe nie było. Obrazy pozostają w myślach, zaś Ty nie chcesz przebywać przy tym wszystkim.
Zostawię Cię głęboko w moim sercu, już nie uciekniesz, lecz serce nie kipi już miłością, niestety nienawiścią zaczęło pachnieć oraz powoli spalać zapominając o życiu zewnętrznym, niż myśli.
Myślę, że powinieneś być przestraszony tym, co jest zza skórą, zza czaszką - ja to wiem. Zobaczysz otoczony dymem, a twe siły zaczną upadać wraz z Twą duszą. Płacz pozostanie tylko wybawieniem, oczy zamienią się w dym wraz z ciałem, po czym znikniesz - Phoenix z popiołu... powstaniesz, lecz słabszy. Straciłeś kontrolę, straciłeś wszystko - cóż zrobisz?
Działanie:
Wokół Dolores i Przeciwnika pojawia się dym rozlegający się na cztery metry od niej, który rani co każdy post przeciwnika (zadawanie obrażeń co post trwa cztery owe posty, obrażenia nie są wielkimi) oraz regeneruje życie sojuszniczych jednostek (ilość zregenerowanego HP losowa). Kobieta rozrywa duszę Śmiertelnika na strzępy zamieniając go w pył, później spalając go i wskrzeszając słabszego na ograniczony okres czasu. Oczywiście wszystko zadaje obrażenia. Regeneracja 8 postów.

,,Życie Wieczne''

Napij się dziecko, pozostań całą noc... rzeczy, któreś narobił, ten potencjał, którym jesteś, te przysięgi, któreś tylko tworzyć... Oh, napij się chłopcze, zabiorę ich stąd. Popatrz na gwiazdy, przed Twym końcem, czekasz aby nareszcie być uwolnionym... Napij się jeszcze, będziesz mój. Odpocznij przed walką, teraz Cię lubię najbardziej, zatrzymam rzeczy, któreś zapomniał...
Gloria, Gloria - oni kłamali! Ta śmierć piękna, wręcz cudowna. Dziecko, czyś zapomniał o swej przysiędze? Morze krwistoczerwone, bliscy odeszli, kochankowie kłamali. To jest ten czas, to miejsce, jesteś tylko mój, na moje zawołanie. Nie możesz odejść... jesteś zwykłą, bezradną duszyczką Dziecino.
Działanie:
Dolores wydobywa z siebie dwie ukradzione dusze, które atakują przez dwa posty przeciwnika, po czym dusze zabierają połowę ducha istoty żywej zwracając ją do Dymnego Stworzenia, regenerując sobie punkty zdrowia oraz podwyższa chwilowo wytrzymałość. Zjawy można zabić, przez co przeciwnik podwyższy sobie zręczność na dwa posty. Iluzje mają 1/2 siły Dymnej Postaci. Regeneracja trwa 6 postów


Umiejętności Nabyte:
,,Morze Krwi''
Cóż zrobisz, kiedy dowiesz się, że osoba, którą znasz jest zupełnie kimś innym? Co zrobisz, kiedy każdy Ciebie oszukuje, po tylu latach poświęcania się dla wszystkich? Weź głęboki oddech... to już przeszłość.
Działanie:
Dolores zadaje sobie obrażenia rozrywając swą skórę od środka, które rozlegają się na trzy posty po dwadzieścia obrażeń na post. Jeżeli Umarła Księżna przeżyje swe rany jej wytrzymałość zwiększa się, zaś jak umrze... odrodzi się z połową swego życia na dwa posty nie mogąc być atakowanym, ani atakować. Regeneracja zdrowia podczas tego czasu zwiększona o dwa. Użycie jeden post, zaś regeneracja umiejętności pięć.

,,Lustrzane Odbicie''
~pasywna~
Poczuj mój ból, bój się mnie, nikt Ci nie wybaczy tego, że nawet próbowałeś.
Działanie:
Każdy atak skierowany ku Dymnej Istocie odbije się w jednej trzeciej zadając obrażenia osobie, która wykonała cios wręcz.


Wygląd:
Postać Umarłego
Smukła, kobieca postać, można też rzec, iż wychudzona bezlitośnie lecz walory ma spore. Wszędzie blizny, szczególnie w oczy rzuca się dziura na wylot w okolicach brzucha kapiąca niebieską mazią, a bardziej niebieska plama na bluzce. Szara, gnijąca cera pokazuje jej wyczerpane lata życia, lecz mimo tego - nadal z nich korzysta, co zupełnie nie przeszkadza jej w jakimkolwiek poruszaniu się po tym znienawidzonym świecie. Głębokie, czarne oczy pozbawione pozytywnych emocji przekraczają wszelkie granice psychiczne Śmiertelnika. Zazwyczaj te piękne oczy są kluczem do oczarowania młodzieńców na tej planecie, nie wspominając o poważnej twarzy, która skalana jest tylko jedną blizną na prawym policzku. Odziana w dzwony i ciasny chałat o długich rękawach oraz w powłokę dymną sieje zamęt w każdym miejscu, gdzież może się pojawić. Zazwyczaj jeżeli, któryś spodoba się Śmiertelnie Chorej oraz Seksownej kobiecie oblizuje swą dolną wargę, szczerząc swe kły. Zazwyczaj przez to jest mylona z wampirami, czy innymi istotami obawiającymi się Bożego Wcielenia - słońca, lecz przecież te stwory nie posiadają niebieskiego, pociętego języka, nieprawdaż? Jej kruczoczarne włosy związuje starożytną pozostałością po pewnym Jaguarze - malutkim ścięgnem i kilkoma flakami. Cóż... do dzisiaj nikt nie zauważył, że to są szczątki.

Dusza
Któż by się spodziewał, iż taki potwór jak Leion posiada duszę? Któż? Właściwie, można powiedzieć, że nikt. Zbytnio nie ma tu czego opisywać, latający dym o białych oczach duszący wszystko wokół swą esencją rządny krwi.

,,Nie mogę się kontrolować... to nie ja...'' - powiedziała z łzami w oczach patrząc na leżące trupy oraz upływające z nich dusze.

Charakter:
Zadam Ci pytanie... jak sądzisz, jaki byś był uwięziony przez tysiące lat w przestrzeni czasowej patrząc jak Twa rodzina umiera i bez przerwy zmuszonym być na te tortury? Po tysiącach lat kajdany pozostały przeszłością, dusza zapłaciła za swe kłamstwa. Zraniona dostatecznie zaczęła odkrywać kolory, co chwila zatracając się w potworze uwięzionym w jej gnijącym sercu. Zagubiona w przeszłości, nie widząca celu poco wykorzystuje zatracone dni i noce. Nie ufna sobie i Śmiertelnikom szuka swego przeznaczenia na tym okrutnym świecie. Czasem zagubiona kobieta, lecz Potwór wydobywa się z jej środka opanowując ciało, zabijając wszystko na swej drodze.
Cóż... charakter nikomu nie jest znany, nawet mi... chodź, podążaj mym śladem, dowiesz się kim jestem.

Orientacja seksualna:
Nie ważne kto, ważne, aby były uczucia... i zabawa.

Zainteresowania:
Któż umarły posiadałby jakiekolwiek zainteresowania, oprócz zabijania? No... ona musi jeszcze odgadnąć po co jeszcze żyje.

Historia:
Dolores Avitta Leion, jedna z piękniejszych dziewic, które zasiądą na Tronie wraz z Królem regionu. Była najstarszą z trzech sióstr królewskich, lecz jako jedyna buntowała się Ojcu. Znikała z narad Królewskich i Obrad, aby siedzieć w lesie na ulubionym kamieniu wśród drzew, koło rzeki. Rozmawiała sama ze sobą, nikt jej nie rozumiał. Przesiedziała tam połowę swego jakże krótkiego życia, poznała tam jedyną miłość swego życia o imieniu Dirk. Spotykała się z nim codziennie. Po kilku latach Ojciec umarł, najstarsza z sióstr musiała przejąć rolę pasterza. Jej miejsce zostało zapomniane, kamień znikł, przemyślenia tym bardziej, pozostał tylko Region, łzy i wysłuchiwanie Śmiertelników, jak i wykarmienie owiec, zadbanie o nie. Jej rządy nie były idealne, wręcz fatalne. Nienawidziła ludzi, pragnęła wyginięcia tego gatunku. Pewnego dnia, kiedy była już pełnoletnia spojrzała w drogę, prowadzącą do jej dawnego miejsca wypoczynku, którego w tamtych czasach już nie posiadała. Zauważyła ciemną postać powoli zbliżającą się do niej. Mruknęła pod nosem i sama podeszła w swej niebieskiej sukni. Zakapturzony mężczyzna ukłonił się nisko przed kobietą, po czym przedstawił jej swe wizje na temat upadku Kraju oraz jej złych rządów, skarcił ją trzymając za ramię. Zezłościła się, chciała go skrócić o głowę, lecz tego nie zrobiła, co było jej najgorszym posunięciem prowadzącym do powieszenia ją na krzyżu. Miała na swym koncie sporo zabójstw, które jak sobie wmawiała prowadziły ją tylko do lepszych rządów. Lud się zbuntował, na czele zakapturzony mężczyzna. Bardzo bała się śmierci, wisiała dobre trzy dni. Jej siostry nie zrobiły nic, patrzyły się z uśmiechem jak ich siostra, które je utrzymywała umiera. O północy nadszedł rozkaz - Zakapturzony Mężczyzna miał zastrzelić z łuku kobietę oskarżając ją o kontakty z Demonami. Po raz pierwszy popatrzyła w jego oczy. Całe czerwone, kipiące zazdrością o tron. Zauważyła, że nie był to zwykły człowiek... był inną istotą, niż humanoid. W jej myślach nastał obraz tego, jak trzymał ją za ramię - naznaczył ją, zrozumiała, że nie jest tą samą osobą co kilka lat temu.
- Ulecz mnie z mych grzechów, demonem którym jestem! - krzyknęła z ostatnimi łzami w oczach, zaś on uśmiechnął się szyderczo, uniósł swą dłoń w górę ściskając łuk. Popatrzył w jej oczy i powiedział pod nosem :
- Decyzja zapadła. - po czym wystrzelił strzałę wprost w brzuch czarnowłosej.
Wylała się z niej niebieska maź, ciało zamieniło się w popiół. Każdy zdziwiony wpatrywał się w pył, zapadła cisza. Nawet sam mężczyzna się zdziwił, nie wiedział, że przekazał jej tyle mocy. Myślał, że zaklnie ją w czasie, będzie patrzeć na prawowitego władcę. Wszędzie nagle pojawił się dym, a popiół zaczął płonąć, po czym powstała z niego szara postać - Umarła Królowa. Zaczęła się śmiać w głos, a dym powoli dusił wszystkie istoty żywe, zaś jej brzuch posiadał krwawiącą dziurę na wylot. Każdy powoli opadał z sił, a dusze były pożerane przez umarłą. Jak każda dusza zniknęła, upadła na kolana głęboko oddychając. Każdy zamienił się w pył, nic nie było, a ona... znikła pomiędzy wymiarami.

Pochodzenie:
Któż by to pamiętał... to miejsce pewnie nie istnieje w tych czasach.

Broń:
Jestem dymem.

Ciekawostki:
Jej język, krew i łzy są granatowe.
Posiada kły.
Jest wrażliwa na tematy miłości, bądź agresywna.
Powrót do góry Go down
Doflamingo


Doflamingo


Po umarłym pozostaje tylko dym... Empty
PisanieTemat: Re: Po umarłym pozostaje tylko dym...   Po umarłym pozostaje tylko dym... Icon_minitimeSob Gru 19, 2015 10:56 pm

Akceptuję ;> fufufu

Kod:
,,Dymna Przestrzeń'' - Wokół Dolores i Przeciwnika pojawia się dym rozlegający się na cztery metry od niej, który rani co każdy post przeciwnika (zadawanie obrażeń co post trwa cztery owe posty, obrażenia nie są wielkimi) oraz regeneruje życie sojuszniczych jednostek (ilość zregenerowanego HP losowa). Kobieta rozrywa duszę Śmiertelnika na strzępy zamieniając go w pył, później spalając go i wskrzeszając słabszego na ograniczony okres czasu. Oczywiście wszystko zadaje obrażenia. Regeneracja 8 postów.

,,Życie Wieczne'' - Dolores wydobywa z siebie dwie ukradzione dusze, które atakują przez dwa posty przeciwnika, po czym dusze zabierają połowę ducha istoty żywej zwracając ją do Dymnego Stworzenia, regenerując sobie punkty zdrowia oraz podwyższa chwilowo wytrzymałość. Zjawy można zabić, przez co przeciwnik podwyższy sobie zręczność na dwa posty. Iluzje mają 1/2 siły Dymnej Postaci. Regeneracja trwa 6 postów

,,Morze Krwi'' - Dolores zadaje sobie obrażenia rozrywając swą skórę od środka, które rozlegają się na trzy posty po dwadzieścia obrażeń na post. Jeżeli Umarła Księżna przeżyje swe rany jej wytrzymałość zwiększa się, zaś jak umrze... odrodzi się z połową swego życia na dwa posty nie mogąc być atakowanym, ani atakować. Regeneracja zdrowia podczas tego czasu zwiększona o dwa. Użycie jeden post, zaś regeneracja umiejętności pięć.

,,Lustrzane Odbicie'' (pasywna) - ażdy atak skierowany ku Dymnej Istocie odbije się w jednej czwartej zadając obrażenia osobie, która wykonała cios wręcz.
Powrót do góry Go down
 

Po umarłym pozostaje tylko dym...

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Byakko :: Organizacja :: Karty Postaci-