IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ZalogujZaloguj  RejestracjaRejestracja  


Share | 
 

 Karta postaci Noir Lamina Baskerville

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Okami


avatar


PisanieTemat: Karta postaci Noir Lamina Baskerville   Czw Gru 10, 2015 12:06 am

Imię i nazwisko: Noir Lamina Malin Espérance Faux Éteint Tristitia Noyé Baskerville

Przezwisko: Noie, Noire, Karnickel, Lottie

Płeć: Kobieta

Wiek: 19 lat

Zawód: Łowca potworów (czasami poluje na morderców lub innych ludzi których uzna za niegodnych życia).

Rasa Postaci: Tytan

Statystyki:
Siła: 4
Zręczność: 2
Wytrzymałość: 4
Inteligencja: 1

Umiejętności wrodzone:
- Skalna powłoka
- Siła fizyczna

Umiejętności Nabyte:
Chilliarch - Noir zaczynają otaczać 4 czarne ogniki, każdy z nich zaczyna otaczać jej kosę, gdy wykona nią jakiś atak, ogniki lecą w dany kierunek przez 40 metrów, później gasną. Jeśli użyje wszystkie 4 ogniki naraz, otaczają trafiony cel kopułą z czarnego ognia która utrzymuje się przez 2 posty. Czarny ogień działa tak samo jak zwykły, jednak nie rani Noir.
Czas przed następnym użyciem - 4 posty

Cursed mind - Noir jest odporna na wszelkiego rodzaju umiejętności wpływające na jej umysł czy zdolność osądu, jednak gdy ktoś użyje na niej tokowej zdolności, musi odczekać 6 postów zanim zdolność znowu zacznie ją bronić.

Ageless Obsession - umiejętność która uaktywnia się jeśli przestaje przyjmować leki, jej życie jest zagrożone lub "podczas osądu". Zdolność zostaje przerwana tylko po zażyciu przez Noir leków.

Faza pierwsza: Jej charakter zostaje zastąpiony przez Urteil, wszystkie jej statystki zwiększają się o 10% jedynie zwinność zamiast o 10, zwiększa się o 20%
Czas trwania: 3 posty

Faza druga: Wszystkie statystki zwiększają się o 40%, oprócz wytrzymałości która dalej jest zwiększona jedynie o 10%
Czas trwania: 2 posty

Trzecia faza: Najsłabsza forma, od tej pory charakter Noir i Urteil zostaje zmieszany i staje się jednym - Darko. Wszystkie jej statystki zostają zmniejszone o 15%, faza ta trwa 2 posty i podczas każdego traci 20% życia.

Czwarta faza: Najkrótsza forma, trwa jedynie przez 1 post, działa tak samo jak druga faza jednak tym razem kontrolę nad Noir przejmuje Darko.

Piąta faza: Niemożliwa do przerwania, ostatnia i najgroźniejsza faza. Wszystkie jej statystki zwiększają się o 70% a czas przed kolejnym użyciem innych umiejętności zostaje skrócony do 2 postów, zaraz po zakończeniu tej fazy, Noir zostaje przebita przez kryształowe włócznie na za jej plecami co jest równoznaczne z natychmiastową śmiercią.
Czas trwania: 4 postów

(Jeśli użyła wcześniej Siły fizycznej, statystki zostają zwiększone i dodane z pierwotnej liczby, nie tej po użyciu zdolności wrodzonej.)
Czas przed następnym użyciem - 7 postów


Wygląd: Noir to dosyć ładne stworzenie mierzące dokładnie 178 centymetrów i ważące 53 kilogramy. Długie nogi, szerokie biodra, wąska talia i ramiona, drobne dłonie z palcami pianisty i biust o rozmiarze D, może nie jest najpiękniejsza na świecie jednak niejednego już zauroczyła swoim wyglądem. Posiada długie, sięgające kolan, ciemnofioletowe włosy wśród których można zobaczyć parę warkoczy, jednak większość osób zamiast zwracać uwagę na ów warkoczę woli wpatrywać się w jej śliczne, błyszczące, lazurowe ślepia w których zawsze można zobaczyć znudzenie a czasami mieszankę różnych emocji, na przykład radości ze znudzeniem lub złości z... znudzeniem! Oczywiście nie każdy to dostrzega ponieważ jej grzywka często przysłania ów widok, no chyba, że weźmie nożyczki i krzywo ją przytnie jednak jest zbyt leniwa by robić to częściej niż raz na miesiąc. Dziewczyna ma jasną, wręcz anemiczną cerę która ładnie kontrastuje z ciemnymi włosami i sukniami które zazwyczaj nosi. Swoją drogą, zazwyczaj nosi długie, ciemne, wielowarstwowe suknie z zastraszającą ilością falbanek i ozdóbek, oczywiście czasami ubiera coś jasnego i prostego jednak jest przyzwyczajona do wymyślnych strojów które pomimo jej przyzwyczajenia do spania WSZĘDZIE, rzadko się brudzą, sama twierdzi, że jest to zasługa bogów jednak trudno stwierdzić czy żartuje czy też mówi serio... oczywiście wątpliwe błogosławieństwo nie broni jej przez wszelkiego rodzaju brudem, niejednokrotnie wystraszyła dzieci i dorosłych na śmierć gdy wracała z polowań calutka w krwi potwora którego głowę niosła w dłoni a w drugiej kosę, nie żeby jakkolwiek jej to przeszkadzało. Zawsze ma przy sobie niewielką torbę przypinaną do pasa w której trzyma pieniądze, leki i róże.
Jako Chilliarch na jej plecach pojawia się para świetlistych skrzydeł a nad głową półokrąg z czegoś co przypomina pióra stworzone z światła, jednak w ostatniej fazie ów zdolności skrzydła zmieniają się w 16 włóczni kryształowych, 8 czarnych i 8 białych a pierzasty półokrąg zmienia się w wieniec z 16 róż o tych samych kolorach co włócznie. Warto również wspomnieć, że od 3 fazy, jej twardówka zmienia kolor na czarny a lewa tęczówka na złoty.

Charakter: Dziewczę to jest dosyć specyficzne. Pierwszą rzeczą którą można u niej zauważyć to naturalny dar zrażania się do innych co oczywiście można wytłumaczyć w bardzo prosty sposób, otóż panienka Baskerville jest znana z wręcz zabójczej szczerości, nie liczy się z uczuciami innych, ba! Uwielbia patrzeć na reakcję rozmówcy gdy dostanie niechcianą prawdą prosto w twarz. Nienawidzi jakiegokolwiek rodzaju rozczulania, nawet nad największą życiową pokraką, równie mocno nienawidzi owijania w bawełnę, szczególnie gdy ktoś prosi ją o przysługę. Uwielbia obalać cudze argumenty i przekonania, w sumie to mogłaby poświęcić całe swoje życie na sprzeczki intelektualne z osobą którą uznałaby za ciekawą i równą sobie a, że takich według niej ze świecą szukać to już inna sprawa. Przez wielu jest uważana za niezwykłą optymistkę, zawsze uśmiechnięta i wesoła jednak w rzeczywistości bliżej jej do osoby myślącej racjonalnie aniżeli optymistki, po prostu nie lubi tego pokazywać, w końcu ludzie ufają o wiele bardziej optymistką aniżeli pesymistą i racjonalistą, ponadto dziewczyna nie lubi pokazywać swojej poważnej strony którą mogą zobaczyć tylko ci którym udało się ją wkurzyć lub dokonali zbrodni za które ma zamiar je osądzić, a raczej za które Urteil ma je osądzić ale o niej lepiej nie wspominać...
Mimo wszystko ma swoje dobre strony, uwielbia dawać ludziom którzy stracili swój cel w życiu nową nadzieję, nie potrafi pozostawić bezbronnych na pastwę losu, zawsze stara się im pomóc jednak nie dlatego, że im współczuje, robi to bo wie, że tak trzeba. Noir jest uznawana za dosyć zabawną dziewczę, uwielbia wszelkiego rodzaju żarty, nie ważne czy to pospolity suchar czy zabawna i ironiczna jednocześnie gra słowna. Oczywiście, ona również posiada wady a jedną z nich jest wręcz obrzydliwe lenistwo. Rzadko podejmuje się jakiejś stałej pracy bo zawsze po zaledwie kilku dniach zostawała z niej zwolniona, w końcu kto chciałby wiecznie śpiącego i leniwego pracownika? Warto również dodać, że Noir posiada niezwykłą zdolność do zasypiania w każdym miejscu w którym się znajduje. Oczywiście jest jeszcze jedna, malutka, aczkolwiek niezwykle ważna sprawa. Noir nosi nazwisko "Baskerville" oraz jest jedną z najważniejszych członków owego rodu, jednak co z tego? Otóż Baskervillowie mają obsesję na punkcje wiedzy co u Noir można zobaczyć jako obsesję nad obserwowaniem ludzi, chce wiedzieć o nich dosłownie wszystko, jakie są ich zwyczaje, przekonania a nawet wspomnienia. Większość członków rodu a w tym Noir uwielbia walczyć, kocha porównywać swoje umiejętności z innymi ludźmi, jednak równie mocno bawią ją walki z wszelakimi potworami, niektórzy mogli powiedzieć, że czerpie tego wręcz chorą radość jednak niezbyt jej to przeszkadza. Kolejną sprawą jaka jest powiązana z jej pochodzeniem jest mania na punkcie przeznaczenia, dziewczyna ta jest jedną z najważniejszych członków Baskervillów ponieważ urodziła się jako przeznaczona trzech najważniejszych dla jej rodu bogów - Urdur, Tyra i Mimira, urodziła się po to by spełnić ich życzenie i spełni je nawet jeśli będzie musiała przez to poświęcić swoje życie.
No i koniec... zaraz, jeszcze coś zostało?
Ależ oczywiście, że tak!
Urteil, imię to należy do alter ego Noir, alter ego stworzonego przez bogów dla których się urodziła. Spotkanie Urteil jest niezwykłą rzadkością ponieważ zazwyczaj jest blokowana przez tabletki które Noir regularnie spożywa, tak więc spotkać można ją tylko gdy odstawia leki, jej życie jest zagrożone lub musi dokonać osądu nad "największym grzesznikiem jej czasów". Alter ego młodej Baskerville nie posiada zbyt złożonego charakteru jednak i tak warto go opisać. Ponad wszystko ceni sobie szczerość, nie znosi oszustów i w sumie jedynymi osobami których nienawidzi bardziej są mordercy. Wierzy w sprawiedliwość jednak jest w stanie znieść drobne przewinienia, w końcu każdy popełnia błędy. Urteil nie potrafi okazywać większość emocji, na przykład radości czy zazdrości, potrafi odczuwać jedynie zdziwienie, złość jednak zazwyczaj podchodzi do wszystkiego dosyć obojętnie, liczy się dla niej tylko wykonanie jej aktualnego zadania.
Mogłabym napisać jeszcze o Darko, swoistego rodzaju tajemnica Noir... jednak ją można opisać w tylko jeden sposób - jeśli ma kogoś osądzić, zabije każdego kto jej przeszkodzi z uśmiechem na ustach, w końcu żyje w imię sprawiedliwości...

Orientacja seksualna: Biseksualna

Zainteresowania: Spanie, spanie oraz spanie... a gdy nie śpi lubi zabić jakiegoś potwora i za zarobione pieniądze zjeść garnek spaghetti i popić dobrym alkoholem. Czasami w przerwach między spaniem a spaniem lubi przeczytać dobrą książkę i poobserwować ludzi.    

Pochodzenie: Ród Arakida

Broń: Czarna kosa w całości wykonana z żelaza - Tisli.

Ciekawostki:
- Uwielbia wszelakie alkohole jednak miłością jej życia jest spaghetti.
- Jej typ osobowości to ENTP, natomiast Urteil to ESTJ, jednak typ osobowości Darko jest nieznany.
- Podczas używania trzeciej fazy Ageless Obsession, na jej dłoniach pojawia się tatuaż z kości układających się w napis "Bad Time".
- Jej ulubionym kwiatem jest dalia.
- Zawsze po zabiciu potwora lub człowieka zostawia na nim różę.
* Uważa, że róże są kwiatami stworzonymi przez bogów śmierci.
* Hoduje specjalny gatunek róż stworzonych przez Baskervillów, ów róże kwitną cały rok i nie więdną nawet po ścięciu, sama nie ma pojęcia jak to możliwe.
- Tylko nieliczni znają jej prawdzie imię, zazwyczaj przedstawia się jako Lottie Selein.
- Darko potrafi rozmawiać z Noir w myślach, co swoją drogą, robi dosyć często.
* Czasami zaczyna zachowywać się jak Darko, wtedy jej twardówka zmienia kolor na czarny a lewa tęczówka na złoty.


Pod wpływem działa mocy Elementu.
☯️
Aktualny wiek: 12 lat
☯️
Zdolności: Wszystkie, prócz pierwszej umiejętności "Utrata kontroli". Osłabienie pozostałych zdolności, włączając trudności przy transmutacji ciała, umiejętności posługiwania się, wskrzeszania z dłoni płomieni.
☯️
Wpływy: Brak wpływów Demonów.
☯️
Zaspokajanie głodu: sporadyczne w nikłych ilościach krwi.


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Okami


avatar


PisanieTemat: Re: Karta postaci Noir Lamina Baskerville   Czw Gru 17, 2015 12:01 am

Kod:
Umiejętności wrodzone:
- Skalna powłoka
- Siła fizyczna

Umiejętności Nabyte:
Chilliarch - Noir zaczynają otaczać 4 czarne ogniki, każdy z nich zaczyna otaczać jej kosę, gdy wykona nią jakiś atak, ogniki lecą w dany kierunek przez 40 metrów, później gasną. Jeśli użyje wszystkie 4 ogniki naraz, otaczają trafiony cel kopułą z czarnego ognia która utrzymuje się przez 2 posty. Czarny ogień działa tak samo jak zwykły, jednak nie rani Noir.
Czas przed następnym użyciem - 4 posty

Cursed mind - Noir jest odporna na wszelkiego rodzaju umiejętności wpływające na jej umysł czy zdolność osądu, jednak gdy ktoś użyje na niej tokowej zdolności, musi odczekać 6 postów zanim zdolność znowu zacznie ją bronić.

Ageless Obsession - umiejętność która uaktywnia się jeśli przestaje przyjmować leki, jej życie jest zagrożone lub "podczas osądu". Zdolność zostaje przerwana tylko po zażyciu przez Noir leków.

Faza pierwsza: Jej charakter zostaje zastąpiony przez Urteil, wszystkie jej statystki zwiększają się o 10% jedynie zwinność zamiast o 10, zwiększa się o 20%
Czas trwania: 3 posty

Faza druga: Wszystkie statystki zwiększają się o 40%, oprócz wytrzymałości która dalej jest zwiększona jedynie o 10%
Czas trwania: 2 posty

Trzecia faza: Najsłabsza forma, od tej pory charakter Noir i Urteil zostaje zmieszany i staje się jednym - Darko. Wszystkie jej statystki zostają zmniejszone o 15%, faza ta trwa 2 posty i podczas każdego traci 20% życia.

Czwarta faza: Najkrótsza forma, trwa jedynie przez 1 post, działa tak samo jak druga faza jednak tym razem kontrolę nad Noir przejmuje Darko.

Piąta faza: Niemożliwa do przerwania, ostatnia i najgroźniejsza faza. Wszystkie jej statystki zwiększają się o 70% a czas przed kolejnym użyciem innych umiejętności zostaje skrócony do 2 postów, zaraz po zakończeniu tej fazy, Noir zostaje przebita przez kryształowe włócznie na za jej plecami co jest równoznaczne z natychmiastową śmiercią.
Czas trwania: 4 postów

(Jeśli użyła wcześniej Siły fizycznej, statystki zostają zwiększone i dodane z pierwotnej liczby, nie tej po użyciu zdolności wrodzonej.)
Czas przed następnym użyciem - 7 postów


Pod wpływem działa mocy Elementu.
☯️
Aktualny wiek: 12 lat
☯️
Zdolności: Wszystkie, prócz pierwszej umiejętności "Utrata kontroli". Osłabienie pozostałych zdolności, włączając trudności przy transmutacji ciała, umiejętności posługiwania się, wskrzeszania z dłoni płomieni.
☯️
Wpływy: Brak wpływów Demonów.
☯️
Zaspokajanie głodu: sporadyczne w nikłych ilościach krwi.


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 

Karta postaci Noir Lamina Baskerville

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Byakko :: Organizacja :: Karty Postaci-