IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ZalogujZaloguj  RejestracjaRejestracja  


Share | 
 

 Karta postaci Rei Da Krulzz Mishoft

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Okami


avatar


PisanieTemat: Karta postaci Rei Da Krulzz Mishoft   Sro Lip 01, 2015 12:00 pm

Imię i nazwisko: Rei Da Krulzz Mishoft
Przezwisko: Da Krulzz/Krulzz
Płeć: Kobieta
Wiek: 17 Lat.
Zawód: Płatny zabójca/złodziej.
Rasa Postaci: Zmiennokształtny.
Statystyki: Siła - 2/10, Zręczność 2/10, Wytrzymałość 2/10, Inteligencja 2/10
Umiejętności wrodzone:
Zamiana w wszystko co żyje.
Zamiana jest wrodzona, taka rasa. Wtedy Rei zyskuje moce owej postaci, lecz jej siła zmniejsza się dwu-krotnie chociaż zwinność rośnie +2. Najchętniej zamienia się w zwierzęta, niż istoty nadprzyrodzone. Cała przemiana zajmuje kilka sekund, lecz jest wyczerpująca. Można ją użyć raz na dzień, a trwanie jej to 6 postów, bądź do zamiany w swoją rzeczywistą postać. (te zasady dotyczą się walk, zwykłe rzeczy nieprzydatne zbytnio się nie liczą)
Przybieranie nadnaturalnych form.

Każdy zmiennokształtny bohater posiada trzy 'naturalne' formy, które jest znacznie łatwiej przybrać od pozostałych. Asortyment kilku różnych form daje postaci możliwość radzenia sobie w różnych nienaturalnych i wrogich środowiskach.

Forma Chaosycka.
Podstawowym przeznaczeniem formy chaosyckiej (ze względu na wygląd zwanej też demoniczną) jest walka. Generalnie jest to postać demoniczna, z łuskami, kłami, szponami, ogonem, rogami i innym tego rodzaju uzbrojeniem. Innymi słowy ta forma stanowi dla zmiennokształtnych ekwiwalent zbroi.. Pod tą postacią bohater ma taką samą osobowość jak pod postacią ludzką. Mieszkańcy Dworców uważają, że jest to najlepsza postać do podróży przez obce światy, choć używają jej często także w samych Dworcach Chaosu. Nawet czystej krwi Amberyci posiadają formę chaosycką jakkolwiek mogą jej nigdy nie odkryć. (trwanie 3 posty na 2 dni=5 postów)


Forma Awatara.
Postać tej formy różni się w zależności od tego czy bohater pochodzi z Amberu czy z Chaosu. Jeżeli z Amberu forma ta zwykle przybiera postać zwierzęcia budową i wagą odpowiadającego człowiekowi. Jeżeli Bohater jest mieszkańcem Dworców forma Awatara jest znacznie bardziej radykalna i przemienia ciało w ogień, wodę, powietrze albo ziemię. Forma żywiołu jest przeznaczona do przetrwania we wrogim dla życia środowisku typowym dla Cieni istniejących w pobliżu Dworców Chaosu, ale jest trudna do utrzymania w Cieniach opartych na Wzorcu. (oczywiście Rei, pochodzi z Chaosu. Ilość tak samo jak w formie Chaosyckiej)

Umiejętności Nabyte:
Tarcza Powietrzna.
Dobrych kilkanaście lat Krulzz bawiła się z Toporem doskonaląc swe triki z ową bronią. Pewnego dnia na łonie natury usłyszała świt, który został wydobyty przez topór kręcący się wokół osi ręki zmiennokształtnej. Owy świst wywołał tarczę, która otaczała dziewczynę. Wraz z ruchami toporu tarcza jest silniejsza. Czasami może dojść do tego, iż dany atak nie zada zbyt wielkich obrażeń. Możliwość na odbicie pocisku : 5%. Zmniejszenie siły ataku przeciwnika/ataków wycelowanych o 8%. 4 posty odpoczynku, a do wykorzystania 3 posty wraz z przerwami.
Usuwanie ran.
Jedna z bardziej znanych umiejętności zmiennokształtnych, chociaż trzeba ją wytrenować bądź nauczyć się jej. Samo usuwanie ran nie leczy owej osoby, tylko leczy jej psychikę przez co czuje się na siłach, mimo małego zdrowia. Przez tą umiejętność można wykluczyć jeden sposób śmierci - Wykrwawienie. (1 post, odpoczynek 5)

Wygląd: Blond włosy nadają bladej twarzyczce tylko uroku. Istnieje na tej twarzy kilka piegów, lecz nie aż tak widocznych. Zgrabny nos jak i małe, wypełnione usta dodają melancholii osobie, mimo iż charakter chłopięcy co później będzie poruszone. Dosyć szczupła i wysportowana. Niebiesko-zielone (zależy od jej nastroju) oczęta dają tylko zmyłkę dla facetów, ponieważ nie jest aż tak grzeczną dziewczynką. Ciuchy faktycznie zmienia. Ma kilka nabytych przez oszustwa, więc nie ma się co chwalić. Co do włosów... Bardzo szybko jej rosną, lecz jakże szybko je ucina toporem. Jej oczy zmieniają się co do jej samopoczucia/obecnego charakteru. Kocha zmieniać wizerunek! Tak samo jak koty, ale reszta z tym! Z większości nosi strój normalny... Bluza, jeansy... Krulzz to nie zwykłe imię. Ze względu na szczęście dziewczyny, włosy są bardziej... lokowate? Mają loki po prostu! Czym bardziej proste włosy, tym bardziej smutna.
Charakter: Dosyć energiczna, a czasami zbyt. Uwielbia manipulację ludźmi, lecz nie daje jej to żadnej satysfakcji. Rozgadana, nie ufna do końca nowo-napotkanym. Często w związku zachowuje się jak napalony facet, lecz bez przesady. Lubi kierować grupą, bądź być prawą ręką lidera. Niezależna w stosunku do wszystkiego, jak i obojętna. Dosyć uważna, nic nie przeminie jej koło nosa. Uwielbia, a wręcz kocha muzykę! Kto dla niej zagra, niech nie będzie obojętny jej uwadze! Jest strasznie zawzięta swego, co można uważać za cechę minusową dla owej osoby. Jest dosyć charyzmatyczną jak i dziwną osobą, której większość unika przez jej nieprzewidywalność. Jest opętana przez ducha meksykańskiego wojownika Basona. No... Nie ona, lecz jej topór. Przez obecność toporu jej oczy stają się całe czarne oraz wylatuje z nich czarny dym. Zależy jeszcze od upodobania sobie owego ducha... Nie wpływa on zbytnio na fabułę, lecz Reiden za dużo z nim przebywała po czym pozostały ślady w stylu jej MROCZNEGO charakteru, przez co ... też oczy są czarne, a sam charakter osoby jest wredny, chamski i ... psychopatyczny? Jest dosyć ruchliwa, co wykazuje się w tańcu i szybkości poruszania się. Jak się porusza? Zależy od jej obecnego nastroju. Z większości chodzi naburmuszona, bądź zbyt luźno...  Głos ma lekko psychopatyczny ze względu na retoryczne pytania jak i przedłużanie głosek końcowych.
Orientacja seksualna: Bio
Zainteresowania: Zainteresowana jest kontaktami, jak i polowaniem. Uwielbia tworzyć nowe mikstury, bądź truć. Walki jej są mile widziane. Ona i Haxter (jej topór) zajmą się wszystkim! Jak mówią o Rei - Bez muzyki nie napotkasz Mishoftów. Zdanie wzięło się od tego, ponieważ z większości kiedy idzie nuci sobie, bądź gra na swoim instrumencie.
Historia:
Dzieciństwo
Jako malutka dziewczyna musiała już sobie radzić sama. Jej rodzice ją porzucili, po czym Rei się rozpłakała. Po roku samotności okazało się, że jej rodzina zrobiła to dla zdrowia dziewczynki. W wieku, w którym się urodziła polowanie na Zmiennokształtnych, poznawanie ich ataków to było bogactwo. Uklękła przed owym bazarem, gdzie było widać skóry i zaczęła płakać. Miała wtedy 8 lat. Od chłopca, który prowadził bazar dostała lutnię, które do dzisiaj jej towarzyszy. Na prawdę skóra jej posiada lekkie łuski, lecz woli pokazywać się w człowieczej skórze. Ukradła na straganach ciuchy za duże, w których chodzi obecnie. Jest znakomitym złodziejem, przez te lata nauczyła się sporo o tym. Wychowały ją wilki, przez co nie czuje oporu w zabijaniu.
Piekło
14 lat... Idealny wiek do ćwiczeń z znalezionym niedawno toporem! Po kilkunastu dniach nauczyła się nim wywijać i robić sztuczki akrobatyczne wykorzystując przy tym ową broń. Minęły miesiące, zanim nauczyła się gdzieś po południu parkoru z pomocą ostrza i przy tym nauczenia się pierwszego ataku obronnego. Chwilę po nauczeniu się omawianego ataku pojawił się tak jakby portal z czego wyszedł cień i wciągnął ją do czasoprzestrzeni. Reiden spadła prosto przed nogi szatana, a on spojrzał na nią pobłażliwie.
- Wiesz dlaczego Ciebie tutaj przysłaliśmy, droga Mishoft? - zaśmiał się szyderczo Król. Rei nie miała zbytnio chwili na przemyślenie swojej odpowiedzi i przeanalizowanie wszystkiego co się dzieje wokół. Spojrzała tylko na owego demona i odpowiedziała drżącym się głosem :
- Nie! Nie wiem! - rozejrzała się strachliwie po owym miejscu, w którym się znajdowała. Uszczypnęła się i zaczęła głęboko oddychać. Nigdy się tak nie bała! Myślała, iż niczego w życiu się nie boi! I się nie bała, to było coś poza życiem.
- Ja i moi podwładni oglądaliśmy twoje zachowanie. W ten sposób, spojrzeliśmy w twoją zakłopotaną i smutną duszę. Jesteś i byłaś jednym z nas! - krzyknął 'radośnie' demon. Miał rację. Tyle razy ileż Krulzz straciła panowanie, płakała, rzucała wszystkim i rozżalała się nad sobą - nie zrobił nikt.
- Co masz na myśli?! - krzyknęła dominującym głosem na Szatana dziewczyna, natychmiastowo wstając z kamienia. Chciała chwytać za swój topór, lecz niestety... Nie posiadała go przy sobie.
- Jesteś seryjnym zabójcą! Lecz... twoja dusza ma zbyt wielkie poczucia zawinienia. Masz potencjał, brakuje Ci czegoś co zgubiłaś wychodząc z tego miejsca. - zaśmiał się i podarował w malutkie rączki dziewczynki pakt. Było na nim napisane ,,Pozbądź się swoich minusów!". Dziewczyna zaczęła płakać ze szczęścia, że wreszcie nie będzie spędzać całych nocy przy łzach. Przecięła się o pobliską włócznie i podpisała się. Chwila moment papier zamienił się w proch, a demon uśmiechnął się złowieszczo. Nagle Krulzz uświadomiła sobie, że stała się demonem. Może i w swoim ciele nim nie będzie, lecz w duszy. Przeraziła się i odsunęła. Zaczęła krzyczeć, a rozbolałe dusze zaczęły mówić i szeptać do jej ucha, duszy która już nie należała do Boga.
- Teraz... Twa dusza nie zazna sumienia. - powiedział demon po czym ziemia pod nogami zmiennokształtnej zapadła się. Ona zaczęła spadać i spadać w dół, aż znów znalazła się na miejscu w którym była. To co mówił Szatan było prawdą - nie zazna sumienia, lecz wszystkie minusy nie poszły w dal. Co noc płakała za dzień. Uświadomiła sobie, iż za dnia jej duszy towarzyszy demon, a czasami w nocy mówi do niej anioł. Po kilku latach, anioł nie wytrzymał a zdrowie psychiczne bohaterki upadło. Po owym spotkaniu pozostała jej blizna... Lecz jaka i dlaczego ją ukrywa - nikt nie wie.
Teraźniejszość
Mimo, iż Reiden nie zna kolejnych sekund nadchodzących, lecz wie że nie ma zamiaru się poddać. Jej dusza uciekła z owego ciała, a w niej zastał demon z piekieł. Czasami przy blasku księżyca słyszy echo swoich myśli, zdrowych myśli. Wszędzie otaczają ją cienie, a ona słucha się tylko siebie. Teraźniejszość... Wszędzie sztuczne szczęście, lecz u Krulzz... Szczęście psychopaty. Czeka tylko na osobę, która ją uwolni z klatki. Niestety jest już za późno.
Pochodzenie: Dworce Chaosu.
Broń: Topór dwustronny. Zamierza dokupić sobie noże.
Ciekawostki:
- Posiada lutnię, dla której zrobi wszystko.
- Czasami jej problemy psychiczne odbijają się jej na mózg, że rozmawia sama ze sobą, bądź z Haxterem.
- Często chodzi z uszami i ogonem wilka.
- Swój głos zawdzięcza wilkom, które nauczyły ją wyć. Po kilku latach nauczyła się mówić po ludzku, jak i śpiewać.
- Uwielbia kontakty z innymi rasami, bo została chyba jednym z ostatnich zmiennokształtnych.
- Wspaniale sprawuje się w walkach, chociaż wygląd na to nie wskazuje.
- Ma "LEKKIE" problemy psychiczne.
- Uwaga KANIBAL.

Zmiana oczu
Brązowy - zamyślona, spokojna = na skraju smutku, dobry nastrój
Zielony - rozszalała, dzika = podczas... psychiczności?
Niebieski - dobroduszna, uprzejma = Dobre samopoczucie
Szary - rozmieszana, smutna = Smutne samopoczucie
Żółty - normalny, jak zawsze.


Pod wpływem działa mocy Elementu.
☯️
Aktualny wiek: 12 lat
☯️
Zdolności: Wszystkie, prócz pierwszej umiejętności "Utrata kontroli". Osłabienie pozostałych zdolności, włączając trudności przy transmutacji ciała, umiejętności posługiwania się, wskrzeszania z dłoni płomieni.
☯️
Wpływy: Brak wpływów Demonów.
☯️
Zaspokajanie głodu: sporadyczne w nikłych ilościach krwi.


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Okami


avatar


PisanieTemat: Re: Karta postaci Rei Da Krulzz Mishoft   Sro Gru 16, 2015 11:58 pm

Kod:
Umiejętności wrodzone:
Zamiana w wszystko co żyje.
Zamiana jest wrodzona, taka rasa. Wtedy Rei zyskuje moce owej postaci, lecz jej siła zmniejsza się dwu-krotnie chociaż zwinność rośnie +2. Najchętniej zamienia się w zwierzęta, niż istoty nadprzyrodzone. Cała przemiana zajmuje kilka sekund, lecz jest wyczerpująca. Można ją użyć raz na dzień, a trwanie jej to 6 postów, bądź do zamiany w swoją rzeczywistą postać. (te zasady dotyczą się walk, zwykłe rzeczy nieprzydatne zbytnio się nie liczą)
Przybieranie nadnaturalnych form.

Każdy zmiennokształtny bohater posiada trzy 'naturalne' formy, które jest znacznie łatwiej przybrać od pozostałych. Asortyment kilku różnych form daje postaci możliwość radzenia sobie w różnych nienaturalnych i wrogich środowiskach.

Forma Chaosycka.
Podstawowym przeznaczeniem formy chaosyckiej (ze względu na wygląd zwanej też demoniczną) jest walka. Generalnie jest to postać demoniczna, z łuskami, kłami, szponami, ogonem, rogami i innym tego rodzaju uzbrojeniem. Innymi słowy ta forma stanowi dla zmiennokształtnych ekwiwalent zbroi.. Pod tą postacią bohater ma taką samą osobowość jak pod postacią ludzką. Mieszkańcy Dworców uważają, że jest to najlepsza postać do podróży przez obce światy, choć używają jej często także w samych Dworcach Chaosu. Nawet czystej krwi Amberyci posiadają formę chaosycką jakkolwiek mogą jej nigdy nie odkryć. (trwanie 3 posty na 2 dni=5 postów)


Forma Awatara.
Postać tej formy różni się w zależności od tego czy bohater pochodzi z Amberu czy z Chaosu. Jeżeli z Amberu forma ta zwykle przybiera postać zwierzęcia budową i wagą odpowiadającego człowiekowi. Jeżeli Bohater jest mieszkańcem Dworców forma Awatara jest znacznie bardziej radykalna i przemienia ciało w ogień, wodę, powietrze albo ziemię. Forma żywiołu jest przeznaczona do przetrwania we wrogim dla życia środowisku typowym dla Cieni istniejących w pobliżu Dworców Chaosu, ale jest trudna do utrzymania w Cieniach opartych na Wzorcu. (oczywiście Rei, pochodzi z Chaosu. Ilość tak samo jak w formie Chaosyckiej)

Umiejętności Nabyte:
Tarcza Powietrzna.
Dobrych kilkanaście lat Krulzz bawiła się z Toporem doskonaląc swe triki z ową bronią. Pewnego dnia na łonie natury usłyszała świt, który został wydobyty przez topór kręcący się wokół osi ręki zmiennokształtnej. Owy świst wywołał tarczę, która otaczała dziewczynę. Wraz z ruchami toporu tarcza jest silniejsza. Czasami może dojść do tego, iż dany atak nie zada zbyt wielkich obrażeń. Możliwość na odbicie pocisku : 5%. Zmniejszenie siły ataku przeciwnika/ataków wycelowanych o 8%. 4 posty odpoczynku, a do wykorzystania 3 posty wraz z przerwami.
Usuwanie ran.
Jedna z bardziej znanych umiejętności zmiennokształtnych, chociaż trzeba ją wytrenować bądź nauczyć się jej. Samo usuwanie ran nie leczy owej osoby, tylko leczy jej psychikę przez co czuje się na siłach, mimo małego zdrowia. Przez tą umiejętność można wykluczyć jeden sposób śmierci - Wykrwawienie. (1 post, odpoczynek 5)


Pod wpływem działa mocy Elementu.
☯️
Aktualny wiek: 12 lat
☯️
Zdolności: Wszystkie, prócz pierwszej umiejętności "Utrata kontroli". Osłabienie pozostałych zdolności, włączając trudności przy transmutacji ciała, umiejętności posługiwania się, wskrzeszania z dłoni płomieni.
☯️
Wpływy: Brak wpływów Demonów.
☯️
Zaspokajanie głodu: sporadyczne w nikłych ilościach krwi.


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 

Karta postaci Rei Da Krulzz Mishoft

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Byakko :: Organizacja :: Karty Postaci-