IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  ZalogujZaloguj  RejestracjaRejestracja  


Share
 

 Piosenka Postaci

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Rei Da Krulzz


Rei Da Krulzz


Piosenka Postaci Empty
PisanieTemat: Piosenka Postaci   Piosenka Postaci Icon_minitimePią Cze 12, 2015 1:23 pm

Hello! Witam was z pomysłem (nie moim, lecz Rooka! Nie mogłam się doczekać, aż wpisze posta więc zrobiłam to ja). Pomysł ten przedstawia, aby dać link do owej piosenki pasującej do postaci nad Twoim postem! Tak, TWOIM!
Krótkie zasady :
- Opisane zostały przez użytkownika : Rook :)

A, więc na co czekacie? *Przepraszam Rooka za wpisanie posta XD*


Ostatnio zmieniony przez Rei Da Krulzz dnia Pią Cze 12, 2015 4:31 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Rook


Rook


Piosenka Postaci Empty
PisanieTemat: Re: Piosenka Postaci   Piosenka Postaci Icon_minitimePią Cze 12, 2015 2:43 pm

Hym, hym. Na wstępie pozwól, że podziękuję Ci za odwalenie za mnie brudnej roboty. Zaprawdę, doceniam to, zwłaszcza że lenistwo jest mą największą cnotą. Jak to jednak mówią, "jedna chwila zastanowienia jest lepsza, niż dziewięć w ogniu". A że to w teorii moja zabawa, to pozwolę sobie nieco ingerować w zasady. Nie robię jednak tego ze złośliwości, lecz wydaje mi się iż pozostawienie ich w obecnej formie będzie wąskim gardłem tej gry. Przede wszystkim odrzucił bym pierwszą. Zapewne nikt nie ma ochoty na kreślenie dogłębnego portrety psychologicznego danej postaci, a także na pisanie esejów tutaj. Zabawa ma być zwięzła w rozgrywce i sprawiać nam przyjemność. Po drugie, bardziej niż do postaci, wolałbym się odwoływać do nas, jak graczy. Wielu, spośród nas tak naprawdę nigdy nie miało tej przyjemności rozegrać fabuły z większą ilością osób, a więc co możemy powiedzieć o jej charakterze? Ale czytamy wątki innych, widzimy co robią i jak zachowują się w wątkach offtopowych i na SB. Dzięki temu w zabawie będzie mogło uczestniczyć więcej osób, nie będzie ona trzymała się w sztywnych ramach, a tym samym da nam pełnię swobody.

Rei, dzięki temu iż jesteś nade mną w tym temacie, podle wykorzystam Cię do przykładu, jak mniej więcej sobie to wyobrażam.

"Rei, to jak wiele życia i czarnego humoru pokazujesz nam nieraz na SB, niezmiernie kojarzy mi się z tym utworem: "

Kolejnym przykładem mogłoby być zaproponowanie muzyki z Benny Hilla dla wątku, jaki nie tak dawno odbyłem wraz z naszą cudowną Wilczycą. Tego typu śmieszności. To nawet nie muszą być piosenki, ale np. fragmenty melodii czy nawet urywki filmów. Jak ktoś ogląda Gifs with sounds, to wie o co mi chodzi.

Wybaczcie za tak długi wstęp, mam nadzieję że zbytnio Was nie zanudziłem. A tymczasem zapraszam do wspólnej zabawy.
Powrót do góry Go down
Okami


Okami


Piosenka Postaci Empty
PisanieTemat: Re: Piosenka Postaci   Piosenka Postaci Icon_minitimeSob Cze 13, 2015 11:40 am



Nie wiem dlaczego, jednak już od jakiegoś czasu mi się z nią kojarzysz Gawronie. .-. :3
Powrót do góry Go down
Rook


Rook


Piosenka Postaci Empty
PisanieTemat: Re: Piosenka Postaci   Piosenka Postaci Icon_minitimeSob Cze 13, 2015 12:01 pm

Oooch, jak uroczo. A niektóre sceny to chyba przerobimy na polanach *śmiech*



Kojarzy mi się on z Tobą z kilku różnych powodów. Przede wszystkim wilczy tytuł, ale to chyba oczywiste. Ale swego czasu rozmawialiśmy o muzyce, a ten kawałek dość dobrze to oddaje. No i jeszcze avek. Jest w nim coś z matrix'a, ale to już inna zabawa.

Powrót do góry Go down
Okami


Okami


Piosenka Postaci Empty
PisanieTemat: Re: Piosenka Postaci   Piosenka Postaci Icon_minitimeSob Cze 13, 2015 12:17 pm

Melodia jak najbardziej. *-* Idealnie klimatycznaa. *przesłuchuje do końca*



Viva la Gloria. A czy ja wiem dlaczego..? Może właśnie głos Rooka kojarzy mi się dokładniej z głosem wokalisty GreenDay. Ale też sposób w jaki śpiewa o tytułowej małej dziewczynce utożsamia mi się z tym Twoim dystansem, to jest dystansem Twojej postaci. ^^
Powrót do góry Go down
Rei Da Krulzz


Rei Da Krulzz


Piosenka Postaci Empty
PisanieTemat: Re: Piosenka Postaci   Piosenka Postaci Icon_minitimeSob Cze 13, 2015 2:56 pm



Hm... Piosenka idealnie wpasuje się do twojej postaci, wilczej postaci. Jesteś dobrą osobą, lecz czasami możesz stracić panowanie... Ze względu na innych. Po prostu walczysz o przetrwanie w tej klatce ludzi, którzy czasami chcą na Ciebie 'zapolować' wilczuniu :D ,,Wiem, jestem wilkiem" :)
Powrót do góry Go down
Rook


Rook


Piosenka Postaci Empty
PisanieTemat: Re: Piosenka Postaci   Piosenka Postaci Icon_minitimeSob Cze 13, 2015 4:05 pm



Rei, Ty już dobrze wiesz, dlaczego. Nieźle dzisiaj wystraszyłaś Firthail'a ^^
Powrót do góry Go down
Rei Da Krulzz


Rei Da Krulzz


Piosenka Postaci Empty
PisanieTemat: Re: Piosenka Postaci   Piosenka Postaci Icon_minitimeSob Cze 13, 2015 4:15 pm



Echem! Dlaczego, akurat ta piosenka?! Ponieważ, jak z moich oczu widzę jesteś dosyć sprytny i chętnie byś rozkazywał każdemu. Jesteś po prostu cwaniaczkiem wyróżniającym się z tłumu, który każdego powalisz swoimi tekstami. Po prostu z swoim charakterkiem zajdziesz daleko, dzieciaku. :D
Powrót do góry Go down
Rook


Rook


Piosenka Postaci Empty
PisanieTemat: Re: Piosenka Postaci   Piosenka Postaci Icon_minitimeSob Cze 13, 2015 4:29 pm

Ja po prostu staram się nie brać życia na serio, bo i tak nie wyjdę z niego żywy. Ale raczej nie mam gdzie zachodzić, bo ja zbyt leniwy ogólnie jestem ^^



Cóż, Twoje zamiłowanie do krwi, nerek i innych organów i płynąca z tego delikatna groteska. Świetnie pasujesz do tej piosenki ;)
Powrót do góry Go down
Rei Da Krulzz


Rei Da Krulzz


Piosenka Postaci Empty
PisanieTemat: Re: Piosenka Postaci   Piosenka Postaci Icon_minitimeNie Cze 14, 2015 12:50 pm


Po prostu nie wiem, dlaczego kojarzysz mnie się z tą piosenką Rook'u. Po prostu czasami się zachowujesz... Em... Trudno to powiedzieć, lecz denerwujesz, irytujesz i interesujesz swoją osobą ludzi, co jest dziwne... Nie mam więcej do powiedzenia ;-;
Powrót do góry Go down
Rook


Rook


Piosenka Postaci Empty
PisanieTemat: Re: Piosenka Postaci   Piosenka Postaci Icon_minitimeNie Cze 14, 2015 3:20 pm

Hymm. Rei... Jako, że okazało się dzisiaj, że prawdziwa z Ciebie tsundere, to:

Powrót do góry Go down
Okami


Okami


Piosenka Postaci Empty
PisanieTemat: Re: Piosenka Postaci   Piosenka Postaci Icon_minitimeNie Cze 14, 2015 3:38 pm



Myślę, że gdy wysłuchasz tekst, to zrozumiesz dlaczego mi się skojarzyło. Zwłaszcza z fabułą. ;)
Powrót do góry Go down
Halle


Halle


Piosenka Postaci Empty
PisanieTemat: Re: Piosenka Postaci   Piosenka Postaci Icon_minitimeCzw Lip 09, 2015 9:21 pm

Powrót do góry Go down
Okami


Okami


Piosenka Postaci Empty
PisanieTemat: Re: Piosenka Postaci   Piosenka Postaci Icon_minitimeSro Lip 22, 2015 1:22 pm

Shamrooock <3 Ostatnio (dzięki Firthowi) się od tego uzależniłam. .-. Ale z Tobą mi się kojarzy zupełnie inna piosenka, choć uwielbiam ją podobnie. *-*



"Ti Sento" o nieco mocniejszej barwie, pięknym wokalu i postaci, która do złudzenia przypomina mi Ciebie. Zwłaszcza ten wzrok w (2:43). :>
Powrót do góry Go down
Halle


Halle


Piosenka Postaci Empty
PisanieTemat: Re: Piosenka Postaci   Piosenka Postaci Icon_minitimeSro Lip 22, 2015 1:38 pm

Jasmine Thompson - A Thousand Years o/

Piękna nutka, mądre słowa i pasujący do sytuacji Okami i Halle refren :D

Powrót do góry Go down
Reisa


Reisa


Piosenka Postaci Empty
PisanieTemat: Re: Piosenka Postaci   Piosenka Postaci Icon_minitimePią Wrz 18, 2015 11:49 am

[font=Trebuchet MS] Do Ciebie pasuje A New Hope <3

A moja nutka..."Falling in the black, slippin' through the crack, falling in the depths, can I ever go back? The way dreamed to used be, can you hear me? You were my source of strength, I've traded everything, stranded in the offering" - czyli Falling inside the Black <3
Powrót do góry Go down
Halle


Halle


Piosenka Postaci Empty
PisanieTemat: Re: Piosenka Postaci   Piosenka Postaci Icon_minitimeSro Kwi 13, 2016 8:16 pm

Ach, "stranded in the offering"... <3 Kocham to <3
A więc, skoro już, to ostatnio pod Halle podpasowało mi straszliwie

to. Nie wiem czemu, ale śpiew Shizuo i tekst jego piosenki idealnie pasuje mi do osobowości Halle i do jej przeszłości... <3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Piosenka Postaci Empty
PisanieTemat: Re: Piosenka Postaci   Piosenka Postaci Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Piosenka Postaci

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Karta postaci Szafir
» Karta postaci Victima
» Karta postaci Xanxus
» Karta postaci Halle
» Karta postaci Rei Da Krulzz Mishoft

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Byakko :: Off-Top :: Gry i Zabawy-