IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  ZalogujZaloguj  RejestracjaRejestracja  


Share
 

 Co dziś leży na Twoim biurku?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Okami


Okami


Co dziś leży na Twoim biurku? Empty
PisanieTemat: Co dziś leży na Twoim biurku?   Co dziś leży na Twoim biurku? Icon_minitimeCzw Cze 04, 2015 3:27 pm

Wymieniamy wszystkie możliwe rekwizyty + 2 dowolne przedmioty opisujemy w minimum dwóch zdaniach. :D Taki zabijacz czasu. :3

U mnie:

-laptop
-szeroka podkładka na biurko
-kubek z kawą
-podkładka pod herbatę
-piórko z podstawką od tableta graficznego
-lampka biurowa
-podkładka pod myszkę
-myszka

(zbyt dużo różnorakich podkładek .-.)

Podkładka na biurko jest mapą Świata, ale kij wie, dlaczego cała jest po niemiecku O.O - Welt Politische Karte. Znajduje się w centrum biurka, a leży na niej tylko laptop.

Lampka biurowa jest czarna, smukła z taką jakby diodo-podobną, tylko większą, żaróweczką. Nad przyciskiem włączania z przodu jest naklejka Ariel z "Małej Syrenki" O.O Emmm.. U spodu plastik jest połamany, ale jeszcze jakimś cudem w pionie się trzyma. ^^''
Powrót do góry Go down
Halle


Halle


Co dziś leży na Twoim biurku? Empty
PisanieTemat: Re: Co dziś leży na Twoim biurku?   Co dziś leży na Twoim biurku? Icon_minitimeSro Sie 05, 2015 11:48 am

No to najpierw może to, co w ogóle mam na biurku (a raczej miałam w momencie wyjazdu nad rzekę >.>)

| laptop
| podkładka całkiem normalna, bo z widokiem jakiegoś zamku i francuskimi napisami.
|książki! "Sherlocki Holmesy" wszelkiego rodzaju głównie.
| mangi Bleach, Kuroshitsuji, Ao no Exorcist (Rin, Sebastian i Ichigo, czego chcieć więcej *-* chyba tylko Wilczoka do tulenia i macania
| mapy do różnych gier, żeby się nimi posiłkować, włożone zgrabnie do pudełka (bo czeba wiedzieć coś o terenie!)
| lampka
| długopisy, długopisy, długopisy!
| kartka z tekstami i rysunkami kiepskiej jakości (inspiracje ^^ )
Dwie rzeczy do opisu...Hm...
Jedna z mang Bleach ma na okładce Hitsugayę Toushirou oraz kolorowy napis "Night of Wijnruit". Akurat była otwarta na ostatniej stronie z białowłosym chłopcem stojącym na tle zachodu słońca, opartym o rękojeść miecza :3
Na karteczce mam natomiast zaczęty rysunek Kagamiego Taigi z KnB i tekst "Grasz w tą grę na swoich zasadach, ale nie do końca rozumiesz, na czym to polega, Akashi. To nie są Twoje zasady, Twoje boisko, Twoja koszykówka. Prawdziwa koszykówka to ta, w którą grasz dla swoich przyjaciół na swoim terenie zgodnie z zasadami dla wszystkich!"

EDIT Okami: <3 <3
Powrót do góry Go down
Okami


Okami


Co dziś leży na Twoim biurku? Empty
PisanieTemat: Re: Co dziś leży na Twoim biurku?   Co dziś leży na Twoim biurku? Icon_minitimePon Sie 10, 2015 11:43 pm

Aktualnie..? Może podam te które doszły. ^^

-Komórka
-Etui
-Książka
-Szklanka z Colą, lodem i cytryną
-Akwarium typu "kula"
-Cukierniczka w kształcie fioletowego jabłka

1. Komórka Asus Zenfone 2, zarabiałam na nią miesiąc, więc nie czuję się nieswojo, że się chwalę. <3 Kolor obudowy krwiście czerwony. ;>

2. Stara książka Kornela Makuszyńskiego pt. "Panna z mokrą głową"
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co dziś leży na Twoim biurku? Empty
PisanieTemat: Re: Co dziś leży na Twoim biurku?   Co dziś leży na Twoim biurku? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Co dziś leży na Twoim biurku?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Byakko :: Off-Top :: Gry i Zabawy-