IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ZalogujZaloguj  RejestracjaRejestracja  

Share | 

Co dziś leży na Twoim biurku?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Okami

PisanieTemat: Co dziś leży na Twoim biurku?   Czw Cze 04, 2015 3:27 pm

Wymieniamy wszystkie możliwe rekwizyty + 2 dowolne przedmioty opisujemy w minimum dwóch zdaniach. :D Taki zabijacz czasu. :3

U mnie:

-laptop
-szeroka podkładka na biurko
-kubek z kawą
-podkładka pod herbatę
-piórko z podstawką od tableta graficznego
-lampka biurowa
-podkładka pod myszkę
-myszka

(zbyt dużo różnorakich podkładek .-.)

Podkładka na biurko jest mapą Świata, ale kij wie, dlaczego cała jest po niemiecku O.O - Welt Politische Karte. Znajduje się w centrum biurka, a leży na niej tylko laptop.

Lampka biurowa jest czarna, smukła z taką jakby diodo-podobną, tylko większą, żaróweczką. Nad przyciskiem włączania z przodu jest naklejka Ariel z "Małej Syrenki" O.O Emmm.. U spodu plastik jest połamany, ale jeszcze jakimś cudem w pionie się trzyma. ^^''

Pod wpływem działa mocy Elementu.
☯️
Aktualny wiek: 12 lat
☯️
Zdolności: Wszystkie, prócz pierwszej umiejętności "Utrata kontroli". Osłabienie pozostałych zdolności, włączając trudności przy transmutacji ciała, umiejętności posługiwania się, wskrzeszania z dłoni płomieni.
☯️
Wpływy: Brak wpływów Demonów.
☯️
Zaspokajanie głodu: sporadyczne w nikłych ilościach krwi.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Halle

PisanieTemat: Re: Co dziś leży na Twoim biurku?   Sro Sie 05, 2015 11:48 am

No to najpierw może to, co w ogóle mam na biurku (a raczej miałam w momencie wyjazdu nad rzekę >.>)

| laptop
| podkładka całkiem normalna, bo z widokiem jakiegoś zamku i francuskimi napisami.
|książki! "Sherlocki Holmesy" wszelkiego rodzaju głównie.
| mangi Bleach, Kuroshitsuji, Ao no Exorcist (Rin, Sebastian i Ichigo, czego chcieć więcej *-* chyba tylko Wilczoka do tulenia i macania
| mapy do różnych gier, żeby się nimi posiłkować, włożone zgrabnie do pudełka (bo czeba wiedzieć coś o terenie!)
| lampka
| długopisy, długopisy, długopisy!
| kartka z tekstami i rysunkami kiepskiej jakości (inspiracje ^^ )
Dwie rzeczy do opisu...Hm...
Jedna z mang Bleach ma na okładce Hitsugayę Toushirou oraz kolorowy napis "Night of Wijnruit". Akurat była otwarta na ostatniej stronie z białowłosym chłopcem stojącym na tle zachodu słońca, opartym o rękojeść miecza :3
Na karteczce mam natomiast zaczęty rysunek Kagamiego Taigi z KnB i tekst "Grasz w tą grę na swoich zasadach, ale nie do końca rozumiesz, na czym to polega, Akashi. To nie są Twoje zasady, Twoje boisko, Twoja koszykówka. Prawdziwa koszykówka to ta, w którą grasz dla swoich przyjaciół na swoim terenie zgodnie z zasadami dla wszystkich!"

EDIT Okami: <3 <3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Okami

PisanieTemat: Re: Co dziś leży na Twoim biurku?   Pon Sie 10, 2015 11:43 pm

Aktualnie..? Może podam te które doszły. ^^

-Komórka
-Etui
-Książka
-Szklanka z Colą, lodem i cytryną
-Akwarium typu "kula"
-Cukierniczka w kształcie fioletowego jabłka

1. Komórka Asus Zenfone 2, zarabiałam na nią miesiąc, więc nie czuję się nieswojo, że się chwalę. <3 Kolor obudowy krwiście czerwony. ;>

2. Stara książka Kornela Makuszyńskiego pt. "Panna z mokrą głową"

Pod wpływem działa mocy Elementu.
☯️
Aktualny wiek: 12 lat
☯️
Zdolności: Wszystkie, prócz pierwszej umiejętności "Utrata kontroli". Osłabienie pozostałych zdolności, włączając trudności przy transmutacji ciała, umiejętności posługiwania się, wskrzeszania z dłoni płomieni.
☯️
Wpływy: Brak wpływów Demonów.
☯️
Zaspokajanie głodu: sporadyczne w nikłych ilościach krwi.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Co dziś leży na Twoim biurku?   

Powrót do góry Go down

Co dziś leży na Twoim biurku?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Paringi w Kuroko no Basuke
» Jak się dziś czuję...
» ,,Ulepimy dziś bałwana?"
» Ostatnią rzeczą którą chcę zobaczyć to błysk w twoim oku.
» Jaki masz typ osobowości?